Künye

 


İmtiyaz Sahibi / Grantee 

Atatürk Haber İnternet ve Medya

Hizmetleri İletişim Ticaret LTD ŞTİ

mail: vsagdic@gmail.com

 


EDİTÖRLER / EDITORS


Berkem Ekinci

mail: berkem_ekinci@ataturkhaber.com

 

Yağmur POLATEL

mail: yagmurpolatel@ataturkhaber.com

Beril ŞANBAY

mail: berilsanbay@ataturkhaber.com

Abdurrahman SARIKAYA

mail: abdurrahmansarikaya@ataturkhaber.com

 


 


GECE EDİTÖRLERİ / NIGHT SHIFT EDITORS
 

Furkan İNCE

mail: furkanince@ataturkhaber.com

Ayşecan YAĞMUR

mail: aysecan@ataturkhaber.com HUKUK DANIŞMANI / JURISCONSULT 

 

Avukat / Lawyer

Av Pınar Susmuş

mail: avpinar@ataturkhaber.com

Financial Advisor / Mali Müşavir

 

Mehmet Lütfi Yiğitbaşı

İletişim / Contact

haberlermerkez@gmail.com

 


SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM /SYSTEM MANAGEMENT AND SOFTWARE

Gazi Soft Bilişim Hizmetleri

info@gazisoft.com

0850 302 74 02

 

 

Atatürk Haber Adres Bilgileri / Address

 

 

 

Çalışma Saatleri / Working Hours

(Hafta İçi: 08:00 – 02:00) / (Hafta Sonu: 09:30 – 00:00)

 

SUNUCU BARINDIRMA

Tel: +90 850 304 71 04

mail: destek@sunucucozumleri.com

site: www.sunucucozumleri.com

 

Ataturkhaber.com Yayın İlkesi

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Ataturkhaber.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Ataturkhaber.com  sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

ataturkhaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, admin@ataturkhaber.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU  ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

ataturkhaber.com Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Ataturkhaber.com. However, sometimes the Ataturkhaber.com uses third parties to process your information. ataturkhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Ataturkhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Ataturkhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Ataturkhaber.com and its services. When you use Ataturkhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Ataturkhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler