GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-10-2022 14:15   Güncelleme : 17-10-2022 14:15

WORD OF BATTLE

WORD OF BATTLE

WORD OF BATTLE   

 

   Word of Battle;  idrak34.com tarafından okuyucularının boş zamanlarını eğlenceli hale getirmek ve o zaman içerisinde kelime dağarcıklarını geliştirebilecekleri bir oyun geliştirerek değerli okuyucularının kullanımına sunmuştur.

   Hem kelime dağarcığınızı geliştirirken hem de düşündürücü tasarlanan Word Of Battle isimli kelime oyunumuz, değerli oyuncularımızı düşündürerek, aynı zamanda zor seviyede yapısıyla yeni kelimeler edinmelerini destekleyecektir.

​​​​​​​

   Word Of Battle; üçer, dörder, beşer ve altı haneli olacak şekilde kelimeleri altın harfler vererek bulmanızı istemektedir. Zor yapısı bu esnada size eğlenceli vakit geçirmeniz ve ailecek toplanarak oynamanıza imkan vermektedir.

   Bildikçe geçilen bölümleri ile ilk etapta sizi 540 bölüm karşılamaktadır. Her bölüm geçildiğinde turnuva sistemi dahilinde diğer kullanıcılar ile de başarılarınız karşılaştırılmaktadır. Ayrıca liderlik tablosu ile oyun içerisindeki puan tablosunda üst sıralara çıkabilirsiniz.

   Word Of Battle, yeni yayınlanmış bir kelime oyunu olarak her geçen ay yeniliklerle değerli idrak34.com okuyucularına sunulacaktır. Boş zamanlarınızı, seyahatlerinizi, tatilinizi veya kafa dağıtma ihtiyacınıza yanıt olacak Word of Battle’ ı Google Play Store’ dan aşağıdaki link aracılığıyla indirebilir ve hemen kelime oyununa başlayabilirsiniz.

Word Of Battle: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idrak.WordofBattle

  

handehande