GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-03-2023 14:46

Siyasilerden selde vefat edenler için başsağlığı mesajı

DEREN KOCAMANOĞLU- 15.03.2023-HİBYA- Siyasiler, Şanlıurfa ve Adıyaman'daki selde hayatını kaybedenler için başsağlığı mesajı paylaştı.

Siyasilerden selde vefat edenler için başsağlığı mesajı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Şanlıurfa başta olmak üzere yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, etkilenenlere geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Ekiplerimiz bölgede çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmektedir.”

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, mesajında “Şanlıurfa ve Adıyaman'da meydana gelen sel felaketinden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Devletimiz tüm imkanlarıyla milletimizin yanında. Allah, ülkemizi her türlü afetten korusun.” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun mesajı şöyle:

“Milletimizin Başı Sağ Olsun. Şanlıurfa ve Adıyaman'da meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifa diliyorum. Rabbim ülkemizi milletimizi her türlü afetten muhafaza eylesin.”

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın mesajı şu şekilde:

“Şanlıurfa ve Adıyaman’da meydana gelen sel felaketi haberlerini üzülerek takip ediyorum. Etkilenen bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun temennilerimi iletiyorum.”

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, mesajında, “Deprem felaketinin ardından Şanlıurfa başta olmak üzere bölge illerde yaşanan sel felaketi nedeniyle büyük üzüntü içerisindeyiz. Selden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, mesajında şunları kaydetti:

“Şanlıurfa ve Adıyaman'da meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Temennim kayıplarımızın sağ salim bulunması. Yüreğimiz sizinle.”

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın sosyal medya hesabından yayımladığı mesaj şöyle:

“Şanlıurfa ve Adıyaman'da yaşanan #sel felaketi yüreklerimizi yaktı. Sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa diliyorum. Rabbim her türlü afetten ülkemizi ve milletimizi korusun.”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda, “Şanlıurfa ve Adıyaman'da sel felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Kayıpların bir an önce bulunması en büyük dileğimiz.” ifadelerini kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Twitter’dan yayımladığı mesaj şu şekilde:

“Şanlıurfa ve Adıyaman'da sel felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Kayıpların bir an önce bulunması en büyük dileğimiz.”

Hibya Haber Ajansı

AdminAdmin