GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-02-2023 10:14   Güncelleme : 27-02-2023 10:14

Ofis Mobilyaları İçin Doğru Adres

Ofis Mobilyaları İçin Doğru Adres

Ofis Mobilyaları İçin Doğru Adres

 

Ofis mobilyaları konusunda uzman ekibi ile yüksek kaliteli malzeme ile üretimler yapan Bürotime Ofis Mobilyaları, modern ve şıklığın bir arada bulunduğu mobilyalar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Firmanın ürünleri doğa dostu olarak üretilmektedir. Sürdürülebilirlik anlayışı ile üretilen ürünler uzun seneler kullanılmaya dayanaklı yapıya sahiptir. Pek çok ürün çeşidi ve mobilya tasarımları ile ofislere şıklık getiren firma çeşitli aksesuarlarıyla da ince dokunuşlar yaratmaktadır.

 

Firmanın ürünlerini detaylı olarak inceleyerek bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin bürotime istanbul şubesini ziyaret etmesi yeterli olmaktadır. İstanbul ilinin Avcılar ilçesinde yer alan mağazada firma ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak mümkün olmaktadır. Firma ofis mobilyaları ile birlikte eğitim sektörüne uygun mobilyalar da üretmektedir.

 

Hem ofis hem de eğitim sektörü için kullanım imkanı olan Revolution model ofis sandalyesi geniş kullanım alanları için özel olarak tasarlanmıştır. Yazı yazmak için özel yazı tablası bölümü bulunan sandalye ofis toplantılarında ya da eğitim sektöründe sınıflarda kullanılabilmektedir. Ürün geniş renk skalasına sahiptir ve üst düzey kalitede kumaştan üretilmiştir.

 

Ofis mobilyası denildiğinde akla ilk gelen çeşitlerden biri kanepelerdir. Sıradışı bir tasarıma ve yüksek konfor düzeyine sahip olarak tasarlanmış olan Keops kanepe serisi ofislerde ihtişamlı bir duruş sergilemektedir. Tasarımı piramitlerden esinlenerek oluşturulan Keops kanepe tekli, ikili, yarım sırtlı ya da sırtsız olacak şekilde pek çok seçenekle üretilmektedir.

 

Ofis Mobilyasında Kullanılan Malzemeler

 

Üründe kullanılan materyallerin tamamı üst düzey kaliteye sahiptir. Bu nedenle ürün uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü koruyarak kullanılabilmektedir. Keçe kumaştan üretilen ürünün mercandan kahverengiye, yeşilden maviye kadar pek çok renk seçeneği mevcuttur. Ürün talep edildiği durumlarda suni deri kumaştan da üretilebilmektedir.

 

Ofislerin en önemli ihtiyaçlarından bir tanesi de depolama alanları olmaktadır. Pek çok dosya ve belgelerin yer aldığı ofislerde depolama ihtiyacına estetik çözümler üretmek için tasarlanmış olan Stack, işlevsel ve stil sahibi bir mobilya olarak karşımıza çıkmaktadır. Stack, hem ofislerde hem de ev içi çalışma alanlarında kullanıma son derece uygundur.

 

Ürünün arka yüzeyinde kullanılan perfore paneli ile yuvarlak kulp ve ayak detayları son derece şık bir görünüm yaratmaktadır. Melamin malzemeden üretilen ürün fındık, iğde, doğal meşe, kum ve afrika meşe gibi pek çok doğal renk seçeneğine sahiptir.

 

Depolama sorunlarına çözüm olarak üretilmiş olan ürünlerden bir tanesi de Pal model mobilyadır. Pal keson üzerinde bulunan özel tasarım plastik taç sayesinde kırtasiye malzemelerini koymak için özel bir bölüm oluşturulmuştur. Tekerlekli yapıları sayesinde taşınması son derece kolay ve pratiktir. Üç bölmeden oluşan çekmeceleri saklama çözümleri için oldukça uygundur. Melamin malzemeden üretilen ürün fındık, iğde, doğal meşe, samba ceviz ve kül meşe gibi doğal renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

 

Ürün hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler bürotime Kocaeli mağazasını ziyaret ederek ayrıntılı olarak görüşme sağlayabilmektedir. Firma çalışma masalarından depolama ünitelerine, çalışma koltuklarından tamamlayıcı ürünlere kadar ürettiği her çeşit mobilyada yüksek kaliteye sahip malzeme kullanmaktadır. Sürdürülebilirliği kendisine miyon olarak belirleyen firma dünyaya ve doğaya zarar vermeden üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firma ürünlerini hem yurt içinde hem de yurt dışında satışa sunmakta ve müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

 

2003 senesinden günümüze son teknolojik gelişmeler doğrultusunda özgün ve yenilikçi tasarımlar ile hizmet vermektedir. Gelişen ve değişen dünyanın modernizmine ayak uyduracak çizgide tasarımları ile mükemmel ofisler yaratan firma şıklık ve konforu bir arada tutarak müşterilerin kalbinde yer tutmayı başarmıştır.

handehande