SİYASET
Giriş Tarihi : 04-09-2023 10:35

Keşan'da MHP'de Adnan İnan Yeniden Güven Tazeledi

Keşan Belediyesi Selim Sesler Konfrenas ve Tiyaytro Salonu’nda gerçekleşen kongreye, MHP MYK Üyesi Afşin Birben, MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP Merkez İlçe Başkanı, Emre Tokluoğlu, 28.Dönem Edirne Milletvekili Adayları Ali Özer, Ayvaz Yalaza, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, muhtarlar ile partililer katıldı.

Keşan'da MHP'de Adnan İnan Yeniden Güven Tazeledi

Divan Başkanlığı’na Afşin Birben'in yaptığı genel kurulda, faaliyet ve mali raporunun okunup ibraları sonrasında siyasi konuşmalara gçeildi. ilk olarak konuşan MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan konuştu.

13 Eylül 2020'den bu yana görevde olduğunu anımsatan İnan, "Bugüne kadar yönetim kurulum,partiye gönül vermiş siz değerli dava arkadaşlarımla birlikte elimizden geleni yapmaya genel başkanımız Devlet Bahçeli beyefendiye ve genel merkezimize layık olmaya çabaladık ve bundan sonra da çaba ve gayretlerimizi arttırarak çalışmaya devam edeceğim, edeceğiz" dedi.

İnan’dan sonra konuşan MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan’da Keşan kongresinin hayırlı uğurlu olmasını diledikten sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den gelen kongre mesajını okudu.

Konuşmaların sonrasında Adnan İnan başkanlığındaki tek liste ile seçime girdi.

İnan başkanlığındaki yeni yönetimde, Abdullah Usta, Ahmet Özkaya, Aycihan Çirozlar, Berkay Uslu, Cemali Bakır, Erdal Coşkun, Fatih Ekmekçi, Hüseyin Arda, İsmail Dumoğlu,  Mutlu Evci, Muradiye Durak, Mürsel Kara, Nagihan Çelenk, Onur Durmaz, Özden Öztekin, Şerif Asilsoy, Tolunay Ceviz ve Yüksel Öztüre yer aldı.

EDİTÖREDİTÖR