GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-10-2022 20:28   Güncelleme : 04-10-2022 20:28

Bölgesel Zayıflama İçin En Etkili Yöntemler

Bölgesel Zayıflama İçin En Etkili Yöntemler

 Bölgesel Zayıflama İçin En Etkili Yöntemler

Daha fit görünmek ve estetik kaygılarınızı geride bırakmak için bölgesel zayıflama yöntemlerini deneyebilirsiniz. Kilo vermekten ziyade daha hoş bir görüntüye sahip olmak için kadın güzellik salonunu tercih edebilir ve deneyimli kadro sayesinde hayalinizdeki vücuda ulaşabilirsiniz.

 

Zayıflama sırasında özellikle vurguladığınız herhangi bir bölgenin zayıflaması kolay değildir. Örneğin belirlediğiniz alanlar (göbek, basen, kol, kalça, bacak, bel, karın vb.) istediğiniz görüntüye uyguladığınız spor ve diyet ile birlikte ulaşamayabilir. Bu nedenle bölgesel zayıflama büyük bir önem arz etmektedir.

 

Bölgesel Zayıflamada Neler Yapılır?

Vücudunuzda biriken yağlar belirli bölgelerde bulunabilir ve bu bölgelerde yalnızca zayıflayarak kurtulamazsınız. Bu gibi durumlarda bölgesel zayıflama işlemi uygulanarak bazı işlem ve uygulamalara tabi tutulabilirsiniz. Bu çözüm yolu genel olarak zayıflama değil, yalnızca incelme sağlamaktadır.

 

Bölgesel zayıflama adına Ümraniye güzellik salonu gibi güzellik merkezlerini tercih ederek konforlu bir şekilde işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilir, istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz.

 

Bölgesel Zayıflama Teknik ve Yöntemleri

 

Liposuction: Yağ aldırma ameliyatı olarak bilinmektedir. Vücutta bulunan fazla yağlar ameliyat müdahalesi ile alınır ve cerrahi işlem söz konusudur. Aşırı kilolu kişiler tarafından tercih edilir ve ağrılı, acılı, zaman isteyen bir yöntemdir. Ayrıca komplikasyon problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

 

Soğuk Lipoliz: Bölgede bulunan yağlar başlıklarında vakum bulunan cihazlar ile alınır. Ardından yakalanan yağ kütleleri ilgili cihaz yardımıyla soğutulur. Soğutma sırasında sıcaklık eksilere kadar düşebilir. Uygulamada cilde zarar verilmez.

 

Radyofrekans Uygulaması İle İncelme: Bu işlemde herhangi bir ameliyat veya cerrahi müdahale gerektirmez. Güzellik salonu vasıtasıyla işlemlerinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilir ve vücudunuzdaki fazla yağları alarak incelme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bir cihaz ile ilgili bölgeye radyo dalgaları yayılması sağlanır ve buna bağlı olarak yağlar erimeye başlar. Bu yağlar idrar, solunum ve ter yoluyla vücuttan atılır.

 

 

 

handehande