GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-09-2023 19:42

AROMATERAPİ İLE KENDİNİZİ YENİDEN KEŞFEDİN

AROMATERAPİ İLE KENDİNİZİ YENİDEN KEŞFEDİN

AROMATERAPİ İLE KENDİNİZİ YENİDEN KEŞFEDİN

Modern tıbbı destekleyici niteliği olan aromaterapi son zamanlarda oldukça popüler bir hale geldi. Özellikle doğal yollarla tedavi olmak üzere ya da ruhsal sorunlarını bertaraf etmek isteyenler aromaterapinin güvenilir sularına kendilerini bırakmaktadır. Mitr ailesi olarak da bizler kadim olan bu geleneği yaşatmanın peşindeyiz. Üretilen her aroma terapik yağ nokta atış olacak şekilde kronik sorunlara yönelik üretilmektedir. Buhurdanlık ile bu yağlar kullanılabileceği gibi diğer yan ürünler ile de kullanılması mümkündür.

Yağlar, katkı maddesi olmadan, doğal damıtma usulü ile üretilmektedir. Bundan dolayı cilde temas etmesi halinde herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Doğal yollarla üretildiği için tüketimi hızlı şekilde yapılması gerekmektedir. Bundan dolayı yağlarımızı oldukça az olacak şekilde şişeleyip istifadenize sunmaktayız. İçinde katkı maddesi olan yağlar yıllarca bir köşede bozulmadan durabilir. Ancak doğal yollarla elde edilen her ürün kısa zamanda şifa özelliğini kaybetmektedir.

Aromaterapi Yağınızı Daha Fazla Güçlendirmek İster Misiniz?

Aromaterapiye destek olacak şekilde doğal taş da kullanılmaktadır. Doğal taşlarımızı isterseniz yağın içine bırakabilir ve yağın etkinliğini artırabilirsiniz. Veyahut taşı direkt cildinize temas ettirerek yağlardan gelen kokuyla gücünü artırabilirsiniz.  Size en uygun gelen taşı Mitr ‘den kolaylıkla seçebilirsiniz. Aromaterapi yağlarını doğal taşlarla aktive edeceğiniz gibi diğer yan kokular ile de aktive edebilirsiniz. Kimi durumlarda koku kombinasyonları kendilerini daha da güçlü hale getirmektedir. Bu durumlar içinse tütsü kullanmanızı tavsiye ederiz. Lavanta ile vanilya birbirini destekleyen ve yan yana oldukça güçlü olan kokulardır. Bu iki kombinasyonu evinizde rahatlıkla yağ-tütsü şeklinde kullanabilirsiniz. Tütsüyü elinizde tutmanızı tavsiye etmiyoruz. Kokunun daha kolay dağılması ve yağ ile kaynaşması için tütsülük kullanılması gerekmektedir.

Yapmanız gereken tek şey, neye ihtiyacınızın olduğunu belirlemektedir. Bunu belirledikten sonra sizlere en uygun aromaterapik yağ Mitr ailesinde bulunmaktadır.

AdminAdmin