Beşiktaş'ın Yeni Sponsoru Erikli Su Oldu

Beşiktaş'ın Yeni Sponsoru Erikli Su Oldu

Beşiktaş'ın Yeni Sponsoru Erikli Su Oldu
Beşiktaş'ın Yeni Sponsoru Erikli Su Oldu Ataturk Haber
Bu içerik 149 kez okundu.

 

Beşiktaş Spor Kulübü ile Erikli Su arasındaki bir yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı. Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü S. Serdar Seyhanlı ve Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama ve İş Geliştirme Sorumlusu Enis Ulusoy’un katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleşen imza törenine, yönetimden önemli isimler ve basın mensupları da katıldı.  Erikli Su yeni anlaşma ile birlikte, Beşiktaş’ın üst üste 3’üncü kez resmi su sponsoru oldu. 

 

Markaların kulüplere sponsorluğu çok önemli

Enis Ulusoy'un yapmış olduğu açıklamalara destek veren Erikli Su yönetimi, açıklamalara teşekkür etti. Enis Ulusoy, “Türkiye’nin en köklü spor kulübü olan Beşiktaşımız sporun her alanında bugüne kadar elde ettiği başarıları taraftarlarının sonsuz desteği ve sponsor markalarının katkılarıyla başardı. Dünya zor bir dönemden geçiyor ve pandemiden en çok etkilenen alanlardan biri de spor müsabakaları ve spor kulüpleri oluyor. Seyircisiz ve salgın endişesiyle oynanan maçlar kulüplerin gelirlerinde önemli kayba sebep oluyor. Böyle zor bir dönemde markaların spor kulüplerine destek vermesi Türk sporunun geleceği açısından büyük önem arz ediyor. Ben bir kez daha bu dönemde bizleri yalnız bırakmayan bütün sponsorlarımıza ve Erikli’ye teşekkürlerimi sunuyorum” açıklamasında bulundu.

 

Güncel gelişmeler ve spor haberleri

Günümüzde spor tutkunlarının her türlü lig haberleri internet siteleri ile anında alabilmelerinden dolayı, spor haberleri siteleri oldukça büyük bir talep görmektedirler. Özellikle son yıllarda teknoloji ile birlikte her türlü bilginin internet ortamına en kısa sürede yayılması ve bu yayılmaların sonucunda insanların istedikleri haberlere anında ulaşabilmelerinden dolayı, artık teknoloji ve bilgi bizim vazgeçilmez bir parçamız olmaktadır. Son dakika spor haberleri siteleri de özellikle her takım ile ilgili bilgileri anlık sundukları gibi, Türkiye liglerinden ve dünya liglerinden futbol ve basketbol haberlerini anında sunmaktadırlar. Durum böyle olunca da bizim için tutku olan spor kategorilerini istediğimiz gibi takip edebilmemiz sonucu ortaya çıkmaktadır. Sizlerde takımınızı an ve an takip ediyorsanız eğer, mutlaka en iyi ve en tarafsız siteleri kullanmalısınız. Bu konuda Setrabet ile takım analizlerini daha etkin bir şekilde yapabilirsiniz.

Futbol tutkunuzu pekiştirin

Böylelikle bu tarz sitelerin günümüzde sayılarının artması ve spor haberleri dışında sizlere bir çok hizmeti de tek site üzerinden sunuyor olmaları, sizin için en doğru takibi yapabileceğiniz bir çok alternatifli internet siteleri çıkmış durumda. Bu tarz siteleri içerisinde en önemli olan ise tabi ki sizlere sağlanan haberlerin içerikleri ve takımları, oyuncuları, takımları en net şekilde analiz etmenizdir. Bunu sağlayan Queenbet sitesi ile tüm merak ettiklerinize hızlıca ulaşarak, keyif verici detaylara da hakim olabilirsiniz. 

Futbol bilginizi doyuma ulaştırın

Ülkemizde ki insanların özellikle futbol haberleri takibinin fazla olması ve herkesin bu konuda bir fikrinin olması ile birlikte, spor haberleri konusunda en çok talebi futbol haberleri görmekte ve en çok yorumu da bu tarz haberler almaktadır. Bulunmuş olduğumuz ayların da transfer ayı olması itibari ile Milosbet üzerinden yeni futbolcuların teknik analizlerini de görebilirsiniz. Her anlamda etkin olan futbol için, artık tüm Türkiye liginden ve Avrupa ülkeleri liglerinden anında bilgi alabileceğiniz siteleri kullanabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi