Google Reklam Etkinliği

Google üzerinde çeşitli amaçlar doğrultusunda reklam verme hizmetlerine çoğu zaman

Google Reklam Etkinliği
Google Reklam Etkinliği dogu
Bu içerik 158 kez okundu.

 Google üzerinde çeşitli amaçlar doğrultusunda reklam verme hizmetlerine çoğu zaman gereksinim duyulabiliyor. Bu işlemler çerçevesinde daima alanında uzman bir kişinin desteğiyle hareket etmek oldukça önem arz edebiliyor. Google Adwords uzmanı Uğur Keleş bu konuda müşterilerine profesyonel destekler sunuyor. Google Ads uzmanı olarak tecrübelerini reklam çalışmalarına süreçlerine en iyi şekilde yansıtıyor.

 Reklam Danışmanlığı

 Google Adwords danışmanlığı hizmetini oldukça başarılı bir şekilde müşterilerine sunan Uğur Keleş, bu sürecin nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda iyi bir planlama yapılmasına yardımcı oluyor. Google Ads reklam verme sürecini en başından itibaren yöneterek iyi şekilde bir yol alınmasını sağlıyor.

 Çalışmaların Verimliliği

 Uğur Keleş firması bünyesinde Google Ads tıklama oranı gibi değerlere düzenli olarak bakılarak çalışmanın nasıl bir çizgide ilerlediği üzerine değerlendirmeler yapılıyor.

 Mobil Uygulama Reklamları

 Uğur Keleş firması çalışmaları doğrultusunda verilen tüm reklamlar mobil olarak da kullanılabilir ve görüntülenebilir bir hale getiriliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi