Burun Estetiği Hakkında

Burun Estetiği Hakkında

Burun Estetiği Hakkında
Burun Estetiği Hakkında Ataturk Haber
Bu içerik 156 kez okundu.

 

Burun estetikleri bir diğer adıyla da rinoplasti olarak bilinen ameliyatlardaki amaç; burundaki şekil bozukluklarını düzeltmek için ve aynı zamanda da burun içerisinde nefes almaya engel olabilecek eğiklikler, burundaki etin büyümeleri gibi sorunları ortadan kaldırmaktır. Burun ameliyatı öncesindeki süreçte, burunlar ile ilgili estetik, fonksiyonel olan şikayetlerin ve beklentilerin de doktorlar ile detaylı bir şekilde görüşülmesinin yanı sıra teknolojiden de yararlanarak ameliyatların olası sonuçlarının da önceden görüntülenmesi ve hastaların görsel bir şekilde ameliyatların ardından oluşacak görüntüsüne de kendisini hazırlamasını sağlayarak müdahalelerin sonrasında da hayal kırıklığı yaşamasının riskini de azaltmaktadır.

Seneler öncesinde pek çok kadının hayali olan hokka burun ise çoktan tarihe karışmıştır. Artık bu estetik operasyonlarındaki asıl amaç ise; iyi bir şekilde nefes alabilen ve yüzlere de uygun olan doğal burun oluşturmaktır. Dolayısıyla da burunların gerçekten estetik bir operasyona ihtiyacı olup olmadığı da dikkate alınmaktadır.

Ülkemizde en çok yapılan estetiklerin başında ise burun estetiği gelmektedir. Bunun sebebi de burunların yüzlerin tam ortasında yer alması sebebi ile yüz şekillerinde çok önemli bir konuma sahip olmasıdır. Günümüzde bu estetik operasyonlarını pek çok kadın tercih etmektedir. Bu sayede de artık kadınlar daha estetik bir görünüşe de sahip olabilmektedirler. Uzun yıllardan günümüze kadar gelen bu estetiklere olan ilgiler de her geçen gün artmaktadır. Burunların yüz şekillerinde çok önemli bir konuma sahip olduğu için bu operasyonlar sıklıkla tercih edilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi