SOSYAL MEDYAYA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI GELİYOR

Sedat Araz’dan yeni proje!

SOSYAL MEDYAYA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI GELİYOR
SOSYAL MEDYAYA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI GELİYOR detaymedya
Bu içerik 137 kez okundu.

Sedat Araz’dan yeni proje!

Sosyal medya, hayatımızın vazgeçilmezleri haline geldi. Beğeniler ve takipleşmeler, imaj belirlemede etkili olmaya başladı. Yapılan araştırmalarla sosyal medya kullananların yaş ortalaması 12 olarak belirlendi. Uzmanlara göre bu yaş ortalaması, birçok tehlike barındırıyor. Çünkü sosyal medya, karanlık ve ıssız bir yer olarak tanımlanıyor.

Pandemi sürecinde çocuklarla birlikte ebeveynlerde sosyal medya kullanıyor. Görüşme ve ödeme gibi işlemlerini kolaylıkla yapabiliyor. Ancak anne ve babalar, sosyal medyadaki ahlak dışı eylemleri görünce ister istemez çocukları için endişelendiriyor.

Bu zorlu durum için Siyah Kalp Medya A.Ş, mükemmel birçok proje geliştirdi. Sosyal medya fenomenlerinde destek olmasını istedi.

“Amacımız, Sosyal Medyanın Faydalarını Göstermek”

Siyah Kalp Medya A.Ş kurucusu Sedat Araz, projeyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Sosyal medyanın kötü tarafı olduğu gibi iyi yanlarının da çok fazla olduğunu belirtti.

Sedat Araz, “Pandemi süresince sosyal medyaya yoğun bir ilgi oldu.  Ancak birçok kişi, bilinçsizce bu uygulamaları kullanıyor. Özellikle çocuklar, sosyal medyanın kötü yanlarıyla karşı karşıya kalıyor. Bu durum, anne ve babaları endişelendirdiği gibi bizleri de endişelendiriyor.

Siyah Kalp Medya A.Ş olarak bu duruma sessiz kalamadık. Sosyal medyanın faydalarını da göstermek istedik. Amacımız, sosyal medya fenomenlerini bir arada toplayarak başarılı işlere imza atmak. Sosyal medya kullanıcılarına, özellikle de çocuklara doğruları göstermek, unutulan değerlerimizi hatırlatmak, din ve devlet konularındaki hassasiyeti göstermek istiyoruz. Bu konuda sosyal medya fenomenlerinden destek bekliyoruz.” dedi.

Araz’ın bu açıklamaları kısa sürede büyük ilgi gördü.     

Beklenen Projeler Yakın Zamanda Gelecek

Siyah Kalp Medya A.Ş kurucusu Sedat Araz  bu açıklamalarından sonra projeler merak edilmeye başlandı. Sosyal medya kullanıcıları, projelerin ne zaman başlayacağı konusunda medya şirketinden bir açıklama bekledi. Projeler hakkında bir açıklama henüz yok. Ancak şu an sanatçıların ve sosyal medya fenomenlerin destek vermesi bekleniyor. Ardından Sedat Araz’ın bu konuyla ilgili bir açıklama yapılacağı tahmin ediliyor.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi