Kadınlar "Sert" Erkeklerden Hoşlanır

Kadınlar "Sert" Erkeklerden Hoşlanır

Kadınlar
Kadınlar Ataturk Haber
Bu içerik 112 kez okundu.

 

 

Kadınlar sert erkek ister, Günümüzün en çok konuşulan ve en çok problem yaşanan konularından biri cinselliktir. Bu konuda özellikle ülkemizde erkeklere çok fazla sorumluluk verilmiştir. Erkeklerin yaşadığı en büyük sorunlardan biri ise sertleşme problemidir. Konu başlığında da belirttiğimiz üzere evet kadınlar sert erkeklerden hoşlanır. Çünkü seks yaparken sert olmayan bir penis kadınları yeterli tatmin seviyesine ne yazık ki ulaştırmaya yetmez. Bazı erkekler bu konu ile alakalı yardımcı sağlık ürünlerine başvururlar fakat bunlarında sağlığa zararları oldukça fazladır.

 

Sertleşme sorununun nedenlerine bakarsak bunların ilki psikolojiktir. Konsantre sorunu yaşayan çoğu erkek seks sırasında sertliğini kaybeder. Aldıkları bir koku,  gördükleri bir görüntü ya da herhangi bir şey sertleşmelerinin önüne geçer. Gün içinde yaşadıkları sorunları yatağa getirmekte sertleşmenin önüne geçebilir. Bu anlamda psikolojik olarak sekse odaklanmamak büyük bir sorundur. Bunun önüne geçmek için değişik fanteziler yapılabilir. Fanteziler biraz da olsa erkeğin o an sekse odaklanmasını sağlayabilir.

 

İkinci olarak ta yaş problemi devreye gider. Erkekler yaşlandıkça metabolizma olarak seks hormonlarının azalması ile sertleşme sorunları yaşarlar. Bunu kadınların menopoz döneminden sonra cinsel isteğinin azalmasına benzetebiliriz. Nedenine gelir isek yaşlandıkça vücut seks isteğine neden hormonları daha az salgılamaya başlar. Çünkü beden ve metabolizma iyice yavaşlamaya başlar ve seks için gerekli olan enerjiyi kendinde bulamaz. Bu sorunu kişisel algılamamak gerekir çünkü tamamen evrimsel bir olaydır. Genellikle toplumlarda sertleşme problemi yaşayan erkeklere 'işlevsiz' unvanı takıldığı için erkekler bu konuda kendilerini sorumlu hissederler fakat konu bazen bizlik olmayabilir.

Erkeklere Yardımcı Tavsiyeler

 

Diğer neden ise yediğimiz besinlerin sağlıksız olmasıdır. Günümüzde çoğu besin gdo'lu ve kanserojen maddeler içerir. Bunların tümü sağlığımızı olumsuz yönde etkiler. Eski zamanlarda iktidarsızlık diye bir kavram bu kadar gelişmemişti. Bunun nedeni ise yediğimiz besinlerin sağlıksız olmasıdır. Bu sorunu yaşayan insanlar bunun çözümünü organik yiyecek ve ilaçlarda arayabilirler. Bu ilaçlara en etkili örneklerden birisi vega 100 mg hapıdır.

 

En önemlisi de düzenli olarak meni üretmektir. Kaslar kullanıldıkça kendini yeniler ve çalışmaya daha güçlü bir şekilde devam eder. Peniste bir kas yapısı olduğu için uzun süre kullanılmaması sertlik üzerinde büyük etkiye sahiptir. Seks hayatı iyi gitmeyen erkeklerin dahil haftada en az iki kez boşalması doktorların tavsiyesidir. Seks hayatı iyi olmasa da yardımcı faktörler kullanılarak boşalmak gerekir. Vega 100 tablet gibi ürünler bu nokta da son derece aktif etkili ürünlerdir. Sigara içmekte sertleşme unsuruna önemli boyutlarda zarar veren bir etkendir. Aynı zamanda çok uzun süre kullanımı sperm ve aktif sperm sayısında azalmaya neden olur. Yoğun seks hayatı olan insanların korunarak seks yapmaları tavsiye olunur. Çünkü seks yoluyla her türlü virüs ve diğer hastalıklar bulaşabilir. İlk etapta biz bunu fark etmesek bile bu penis performansımızda azalmaya neden olabilir. Hem de seviştiğimiz insanların sağlıklarını bilmediğimiz için sevişirken korunmak en iyisidir. Düzenli cinsel yaşam yaptığımız seksin kalitesini çok iyi boyutlara taşır.

Sağlığınız İçin Bilinçli Olun

 

Bu nedenle her şeyin bilincinde olarak,  korunarak ve sağlıklı bir biçimde sürdüreceğimiz seks hayatı yaşamak gerekir. İlerleyen yaşlarda penisin işlevini kaybetmesi doğal karşılanmalıdır. Eğer bu doğal karşılanmayıp üzerine gidilirse bu erkekleri sertleştirici haplar kullanmaya iter. Bu ilaçların kalbe ve vücuda zararları ise herkesin aşikar olduğu bir durumdur. Bu haplar yüzünden ölen ünlü isimler bile vardır. Bu konuyu çok fazla gurur meselesi haline getirmeden doğal karşılamak gerekir. Fakat özellikle ülkemizde erkeklere bu konuda çok sorumluluk yüklenir. Bu anlamda bakıldığında bu yanlış bir bakış açısıdır. Bunun yerine partnerle bu konuşularak farklı çözüm yolları aranmalıdır.

 

Evet, kadınlar kesinlikle 'sert' penislerden hoşlanır. Fakat sırf kadınlar 'sert' penislerden hoşlanıyor diye bu konuda sağlığınızı bozmaya ve sonu ölümlere giden neticelerle yüzleşmeye gerek yoktur. Seks konusu sadece erkeklerin yaptığı bir eylem değildir kadın erkek bu konuyu beraber aşmalıdır. Erkeklere bu kadar fazla sorumluluk yüklemek toplum olarak bizi yanlış algılamalara sürekler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi