Çelik dolap ne işe yarar? Çelik dolap fiyatları

Çelik dolap ne işe yarar? Çelik dolap fiyatları

Çelik dolap ne işe yarar?  Çelik dolap fiyatları
Çelik dolap ne işe yarar?  Çelik dolap fiyatları Ataturk Haber
Bu içerik 110 kez okundu.

 

Çelik dolap; çalışma ortamlarında önemli belgelerin, evrakların ve dosyaların muhafaza edilmesi amacıyla tasarlanmıştır.

Çelik dolaplar, çelikten üretildiği için son derece uzun ömürlü ve güvenilirdir. Çelik dolaplar herhangi bir yangın durumunda muhafaza edilen dosyaların zarar görmesine engel olur. Çelik dolapların üretim süreci, çelikten üretilmesi sebebiyle oldukça zordur.

Çelik dolapların büyük boy, orta boy ve küçük boy olmak üzere çeşitleri vardır. Büyük boy çelik dolaplar en çok tercih edilen dolaplardır. Bu büyük boy çelik dolaplar büyük işletmelerde sıkça kullanılır.

Beş adet göz ve dört adet raftan oluşan büyük boy çelik dolaplar, yüksek kapasitesi ile konforlu kullanım olanağı sağlar. Orta boy çelik dolaplarda ise genel olarak dört adet göz ve üç adet raf mevcuttur.  Küçük boy çelik dolap çeşitleri, üç adet göz ve iki adet raf olarak tasarlanır ve daha çok küçük işletmeler tarafından tercih edilir.

Çelik dolap fiyatları, sağladığı avantajlara ve sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermekte olup gömme kilit sistemine sahiptir. Bu kilit sistemi sayesinde son derece güvenliklidir. Farklı yerlerde kilit mekanizması bulundurması, kullanıcılara yüksek güvenlik garantisi sunar.  

Müşteriler, satın alacağı dolabın uzun ömürlü olmasını ister ve uzun ömürlü olan dolapların sırrı ise kaliteli malzeme ve iyi bir işçilikten geçer.  Firmamız tarafından imal edilen çelik dolaplarda da kaliteli malzeme kullanılmaktadır.  

Çelik dolaplarımızın kilit mekanizması ve menteşe sistemi aşınmalara karşı son derece dayanıklıdır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi