Youtube Video İndir

Youtube Video İndir

Youtube Video İndir
Youtube Video İndir Ataturk Haber
Bu içerik 681 kez okundu.

 

 

Ücretsiz sosyal medya araçları ile artık YouTube'dan beğendiğiniz video’yu indirmek çok kolay bir hale gelmektedir. Çok yakından takip ettiğiniz belgeselleri, dizileri indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tatile giderken ya da yol boyunca yanınızda taşıyabileceğiniz telefonunuzdan, internet olmadan izleyebileceğiniz filmleri YouTube üzerinden indirme imkanınız bulunmaktadır.

 

Bunun için birkaç tane YouTube video indirme aracı bulunmaktadır. Bu araçların büyüklükleri farklı pikseller ile istediğiniz görüntü kalitesinde ve hızında indirebilme olanağı sunmaktadır. Bunun yanı sıra indirmiş olduğunuz videoyu MP3’e çevirme imkanınız da bulunmaktadır.

 

YouTube video indir ücretsiz olarak sunulmuş olan ve en çok tercih edilen video indirme programlarından birisidir.

 

YouTube Video İndir Programı Nasıl Kullanılır?

Programları kullanmak oldukça kolaydır. İnternet üzerinden seçmiş olduğunuz youtube videosunu başlatıp durdurursunuz. Durdurduktan sonra tarayıcı kısmındaki YouTube videosunu ait olan internet adresini kopyalamanız gerekiyor.

 

İnternet adresini kopyaladıktan sonra youtube video indir programına girerek burada sizlere sunulmuş olan sayfa içindeki kutucuğun içerisine video bağlantı linkini yerleştiriyorsunuz. Yapıştırdıktan sonra “indir” butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz .

 

YouTube Video İndirme Yöntemleri

YouTube video indir sitesi indirme seçenekleri olarak 5 farklı seçenek sunmaktadır.

 

YouTube'dan video indirmek istediğinizde kullanabileceğiniz 5 farklı yöntemi yazımızda sizlere sunacağız. Aktif olarak kullanabileceğiniz bu yöntemler oldukça işinize yarayacaktır.

 

l  

İlk olarak YouTube'un sunmuş olduğu video indir seçeneğini kullanabilirsiniz. İstediğiniz YouTube videosuna gelerek videonun hemen altında beliren “download” tuşunu kullanabilirsiniz. Bu şekilde indirme yöntemini kullandığınızda daha hızlı bir şekilde video indirme gerçekleşmiş olur.

 

l  

İkinci yöntemde ise YouTube üzerinden açmış olduğunuz video aktif bir halde çalışırken onu durdurursunuz. Ardından videonun tarayıcı kısmında bulunan url'sine gelerek burada adresinin başına SS harfini eklemeniz gerekiyor. Bunun ardından enter tuşuna basmanız yeterlidir.

 

l  

3. yönteme gelecek olursak bu da oldukça pratiktir. Videonun bulunduğu sayfadayken tarayıcıdaki URL adresinin başına sfrom.net/ ya da savefrom.net/ yazdıktan sonra enter tuşuna basmanız yeterlidir. Tuşa bastıktan sonra karşınıza indirme seçenekleri liste halinde gelecektir.

 

l  

4. indirme yöntemi ise tarayıcınızı ekleyeceğiniz ek bir eklenti ile YouTube videosunu daha kısa sürede indirebilmeyi sağlayan bir yer oluşturmaktır. İnternet üzerinden araştırma yapabilir ya da bunun yanında bookmarklet adı verilen yere imini kullanabilirsiniz.

 

l  

5. ve son yöntemde ise YouTube üstünden ücretsiz video indirmeyi sağlayan sitelerdir. Bunlardan sizlere en uygun olanını seçtikten sonra karşınıza çıkan tarayıcıdan istenen boşluğa kopyalayıp yapıştırmaktır. Birkaç dakika içerisinde işlem tamamlanmış ve video inmiş bulacaktır. İndirirken de sizlere çeşitli indirme seçenekleri sunar, buradan da istediğinizi seçebilirsiniz. https://www.habernediyor.com/bilim-teknoloji/en-iyi-ucretsiz-youtube-video-indirme-web-siteleri-h40174.html

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi