Onurhan Konak’ın İlk Albümü 27 Temmuz’da Çıkıyor

Onurhan Konak’ın İlk Albümü 27 Temmuz’da Çıkıyor

Onurhan Konak’ın İlk Albümü 27 Temmuz’da Çıkıyor
Onurhan Konak’ın İlk Albümü 27 Temmuz’da Çıkıyor Ataturk Haber
Bu içerik 327 kez okundu.

 

Şarkıcı Onurhan Konak 27 Temmuz’da albüm çıkaracağını duyurdu. “Yeni albümünün 5 şarkıdan oluşacağını ve albüme de adını veren “Ellerimi Tut” şarkısı için klip çekimlerinin tamamlandığını ve yakında tüm dijital platformlarda” olacağını belirti.

Onurhan Konak “Ellerimi Tut” şarkısını ve albümün çıkış hikayesini şu sözlerle anlattı. “Hayallerimi tam anlamıyla gerçekleştirdiğim bir albüm oldu. Çocukluğumdan beri şarkı söylemeyi çok seviyorum. Müzik hayatımda hep vardı. Albüm fikri de vardı. Ancak hayata geçirmem korona sürecinde oldu. Korona döneminde “Ellerimi Tut” şarkımı tamamladıktan sonra mutlaka albüm çıkarmalıyım fikri oluştu. Bu şarkı albüm çıkarmam için gerekli olan motivasyonu sağladı. Çalışmalarını da gece gündüz demeden çalışarak hızla tamamladık. Ellerimi tut şarkısının bende yeri çok özel. Dinleyenlere de ben de oluşturduğu duyguları geçireceğine eminim. Müzik benim hayatım. Hiç tanımadığın insanlara, duygularımı ve düşüncelerimi müzik sayesinde aktarabilmek benim için çok önemli. Müziğin insanları birleştirdiğine inanıyorum. Şarkılarım sayesinde insanların kalbine dokunmak istiyorum. Müzik mutsuzluğumuzu ya da mutluluğumu anlatabilmenin en güzel yollarından biridir” dedi.

Şarkılarının dinleyicileriyle buluşacağı gün için heyecanlı olan genç şarkıcı Onurhan Konak’ın müzik sektörüne ilk adımlarını attığı, 5 şarkıda oluşan albümü ve albüme de adını veren “Ellerimi Tut” şarkısının klibi 27 Temmuz’da tüm dijital platformlarda yerini alacak. Onurhan Konak son olarak “ Albümümün hazırlıkları sırasında emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi