Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon merkezleri açısından oldukça zengin bir bölge. Bu bölgede yaptığımız araştırmada Buz Lazer merkezlerinin çok yoğun olduğu gördük. Lazer Epilasyon Bağdat Caddesi dediğinizde cümleniz bitmeden Buz Lazer dendiğine şahit olduk.

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon
Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon Ataturk Haber
Bu içerik 311 kez okundu.

 

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon merkezleri açısından oldukça zengin bir bölge. Bu bölgede yaptığımız araştırmada Buz Lazer merkezlerinin çok yoğun olduğu gördük. Lazer Epilasyon Bağdat Caddesi dediğinizde cümleniz bitmeden Buz Lazer dendiğine şahit olduk.

Buz Lazer neden bu denli ilgi görüyor, sizler için derledik.

Bağdat Caddesi Buz Lazer Epilasyona Yoğun İlgi

Buz Lazer, yaklaşık 80 ülkede uygulanan bir sistem. Gelişmiş özellikleri ve patentli teknolojileri ile günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul ediliyor. Ice Teknolojisi ile cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Tedavi başlığı safir bir uca sahip. Bu uç cilde temas ettirildiğinde, kişi buz gibi bir soğukluk hissediyor. Bu soğutma tüm uygulama boyunca sürüyor ve cilt sürekli serin tutuluyor. Geleneksel yöntemlerde lazer epilasyon sırasında hissedilen ısı ve yanma hissi yerini buz gibi serin bir hisse bırakıyor. Bu gelişmiş soğutma sistemi ağrısız bir lazer epilasyon sunuyor ve hasta konforunu arttırıyor.

kişi, adam, fotoğraf, poz içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Buz Lazer, patentli SHR teknolojisi ile kıl köklerini kademeli olarak ısıtıyor. Yoğun enerji içeren tekli atışlar yerine tedavi başlığı masaj yapar gibi cilt yüzeyinde hareket ettiriliyor. Ütüleme epilasyon olarak bilinen bu uygulama tekniği ağrıyı azaltan bir diğer unsur. Patentli teknolojiler aynı zamanda cilt yüzeyini de koruduğundan, cilt yanığı riski neredeyse tamamen ortadan kalkıyor.

 

Buz Lazer Yaz Aylarında da Güvenle Uygulanıyor

Buz Lazer, sahip olduğu patentli teknolojilerle tüm cilt tiplerinde her mevsimde uygulanabiliyor. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda FDA onayına sahip Buz Lazer, yaz aylarında epilasyonu mümkün kılıyor. Birçok lazer epilasyon yönteminin yaz aylarında bronz tenlere yapılamadığını biliyoruz. Bu yöntemlerde minimum bir ay cilt renginin açılmasını beklemek gerekiyor, Buz Lazer ile bu süre sadece bir hafta. Aktif güneşe çıktıktan bir hafta sonra Buz Lazer yaptırmak mümkün. Cilt renginin açılmasını beklemeden lazer epilasyon yaptırmak önemli bir avantaj sağlıyor.

Yüz bölgesindeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için de birçok kişi Buz Lazer tercih ediyor. Çünkü, Buz Lazer ayva tüylerinde aktivasyon yapmıyor ve ince tüylerin yayılmasına neden olmuyor. Yüz bölgesi için etkili ve güvenli çözüm sunan Buz Lazer, ince kıllarda da etkili sonuçlara sahip.

kişi, ekran, tutma, el içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

Tüm cilt ve kıl tipleri için etkili ve güvenli olan Buz Lazer, erkek lazer epilasyonunda da yoğun olarak tercih ediliyor. Özellikle sırt, omuz gibi geniş alanlarda hem ağrısız hem de hızlı bir uygulama sunması ile öne çıkıyor. Buz Lazer epilasyonda kulak içi, burun içi gibi zor ulaşılabilen alanlar da unutulmamış. Bu alanlar için özel bir yüz ucu kullanılıyor. Tedavi başlığına takılarak kullanılan bu uç, sakal şekillendirme ve kaş şekillendirme gibi hassasiyet gerektiren alanların epilasyonunda kolaylık sağlıyor.

Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olduğunu klinik olarak kanıtlamış Buz Lazer ortalama 8 seans öneriliyor. Kusursuz bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü bir sistem olarak karşımıza çıkan Buz Lazer, çok fazla da taklit ediliyor. Taklitlerinden sakınmak gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi