Uluslararası Standartlardaki Bakır Boruların Tedariki

Uluslararası Standartlardaki Bakır Boruların Tedariki

Uluslararası Standartlardaki Bakır Boruların Tedariki
Uluslararası Standartlardaki Bakır Boruların Tedariki Ataturk Haber
Bu içerik 325 kez okundu.

 

Firma 10 yıllık tecrübesiyle bakır boruların ithalatını yapıyor. Yaptığı ithalat sayesinde tesisat kurulumlarında ihtiyaç duyulan bakır boruların firmalar ve kurumlar tarafından kullanılmasını sağlıyor. Binlerce ürünün ithalatını yaparak satışını gerçekleştiren firmanın tedarik ettiği ürünler uluslararası standartlarda üretilmiş ürünler oluyor.

Firma Tarafından Tedarik Edilen Bakır Çeşitleri

Firma bakır boruların kullanıldığı alanlardaki bakır boru  ihtiyacını karşılamak için tedarik ediyor ve sonrasında ihtiyacı olan firmalara satışını yapıyor. Firmanın satışını yaptığı bakır borular vrv, lwc, split coil ve boy borular oluyor. Firma tarafından satılan bu ürünlerin çap ve et kalınlıkları farklılık gösteriyor. Böylece bakır boruya ihtiyacı olan istedikleri kalınlık ve çaplardaki ürünlerden sipariş verebiliyorlar.

Boy türündeki borular 18x1,00mm, 18x1,20mm, 18x1,50mm, 22x1,00mm, 22x1,20mm, 28x1,00mm, 28x1,50mm ve 35x2,00mm gibi et kalınlıklarında oluyor. Böylece doğalgaz, elektrik, içme suyu, ısıtma, soğutma, gaz ve sıhhi tesisatların kurulmasında kullanılabiliyorlar. Lwc, split coil ve vrv türlerinde de çapları ve et kalınlıkları farklılık gösterebiliyor.

Firma Tarafından Tedarik Edilen Paslanmaz Ürünleri

Firma bakır tedarikinden farklı olarak paslanmaz ürünlerin tedarikini de yapıyor. Paslanmaz ürünleri paslanmaz çelik grubuna giren ürünler oluyor. Firmanın tedarik ederek satışa sunduğunu paslanmaz ürünler arasında paslanmaz sac, boru, lama, altıköşe, rulo, profil, köşebent, çubuk ve kare ürünler bulunuyor.

Ayrıca firma dekoratif renkli sac, küpeşte malzemeleri ve fittings malzemelerinin de müşterilerin kullanımına sunulmasını sağlıyor. Paslanmaz ürünler farklı alanlarda kullanılıyor. Örneğin paslanmaz çubuklar gemi ve makine sanayisinde kullanılırken paslanmaz kare profiller sera yapımlarında kullanılabiliyor. Paslanmaz çubuk ve diğer paslanmaz ürünleri ihtiyaç duyanlar firmayla iletişime geçerek istedikleri özelliklerdeki ürünlerden sipariş verebiliyorlar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi