Peştemal Modelleri

Peştemal Modelleri

Peştemal Modelleri
Peştemal Modelleri Ataturk Haber
Bu içerik 522 kez okundu.

 

Hamam tarzı ürünler çok eski dönemlerden bu yana pek çok kızın çeyizinde yer alan ürünlerdir. Eskiye olan hasret ve nostaljiye olan özlem sonucunda peştemal modelleri de her geçen gün eskitme tarzlarda karşınıza çıkmaya devam ediyor. Kırmızı ve beyaz tonların harmanlanarak kullanıldığı peştemallerde banyo ruhu en güzel şekilde yansıyor.

Peştemal Kullanımı Nasıldır?

Peştemal kullanımı tıpkı havlu kullanımı gibidir. Havlu modellerinden tek farkı havlular biraz daha kalın ve pamukludur. Peştemallerde kullanılan içerikler daha hafif ve incedir. Hem erkekler için olanları hem de kadınlar için olanları vardır. Daha modern olan tarzdaki modellerde ise bordo ve kırmızıdan ayrı olarak pembe ve soft renklere de yer verilir.

Peştemal Modellerinde Figürler

Eski dönemlerde tasarlanan peştemal modellerinde daha ok nostaljik bir hava varken dönemimizde üretilenlerde daha modern bir hava yakalanıyor. Sizler de bu modellerden temin etmek istediğiniz takdirde https://www.efabrikka.com/pestamal adresine giriş yapabilir ve böylece dilediğiniz tüm çeyiz ürünlerine kısa sürede sahip olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi