Çalışanların Rahatlığını Sağlayan Terlik ve Ayakkabılar

Çalışanların Rahatlığını Sağlayan Terlik ve Ayakkabılar

Çalışanların Rahatlığını Sağlayan Terlik ve Ayakkabılar
Çalışanların Rahatlığını Sağlayan Terlik ve Ayakkabılar Ataturk Haber
Bu içerik 392 kez okundu.

 

Firma uzun saatler ayakta çalışmak zorunda kalan çalışanların rahatlığını sağlayan terlik ve ayakkabıların satışını gerçekleştiriyor. Ürünler saatlerce ayakta çalışan kişilerin rahat bir şekilde çalışmaya devam etmelerini sağlıyor. Ürünler aşçı, hemşire, eczacı, doktor ve yemekhane çalışanları için uygun ürünler oluyor. Ayrıca farklı iş alanlarında giymeye uygun iş ayakkabısı satışını da gerçekleştiriyor. Kişiler bu kategorilere ait ürünleri inceleyip satın alabiliyorlar.

İş Güvenliği İçin Kullanılacak Ayakkabılar

Firma sulu ortamlarda ya da tehlikeli olabilecek ortamlarda çalışan kişilerin güvenli çalışmaları için iş güvenliği ayakkabısı satışları yapıyor. Bu sayede kişilerin ayakları çalışma sırasında zarar görmüyor. Bu ayakkabılar yazlık, kışlık, cırtlı ya da bağcıklı çeşitlerde bulunuyor. Ayakkabılardan satın almak isteyenler ayak numarasına göre satın alabiliyorlar. Satışa sundukları ayakkabılar 38-45 numara aralığında bulunuyor.

Kaliteli Terlik Çeşitleri

Yaklaşık olarak 11 yıldır sektörde hizmet veren firma iş ayakkabısı dışında kaliteli terlik çeşitlerini müşterilerine ulaştırıyor. Bu ürünler arasında çalışanların rahat giyebilecekleri terliklerin dışında hamilelerin kullanımına uygun terliklerde bulunuyor. İlerleyen hamileliklerde ortaya çıkan ayak sorunları bu terlikler sayesinde daha az yaşanıyor. Ortopedik olan hamile terlikleri pek çok alanda kullanılabiliyor.

Hastane Çalışanlarına Özel Terlikler

Hastaneler çalışmanın en yoğun olduğu ortamlar olduğu için doktor ya da hemşire gibi çalışanlar uzun saatler boyunca ayakta hasta tedavi ediyorlar. Bu sebeple hastanelerde ayakkabı giymeleri büyük sıkıntılara neden oluyor. Firma bu sıkıntıları hastane grubuna özel ürettiği kaliteli terlikleri sayesinde ortadan kaldırıyor. Hastane çalışanları için ürettikleri terlikler farklı desen ve temalara sahip olan ürünler oluyor.

Örneğin diş doktorları için diş doktoru temalı terlikleri üretiyorlar. Bunun dışında firmaya ait olan ürünlerin tercihe göre belirlenen farklı renk seçenekleri bulunuyor. Pembe rengi sevenler pembe terlikleri mavi ya da diğer renkleri sevenlerde o renklerdeki terlikleri satın alarak kullanabiliyorlar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi