Liglerin Başlamasında Geri Adım Atıldı

Liglerin Başlamasında Geri Adım Atıldı

Liglerin Başlamasında Geri Adım Atıldı
Liglerin Başlamasında Geri Adım Atıldı Ataturk Haber
Bu içerik 711 kez okundu.

 

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın buluştuğu toplantı sonucu çıkan kararda, Türkiye liglerinin 12 Haziran 2020 tarihinde başlayacağı duyurulmuştu. TFF Başkanı Nihat Özdemir, '' 1xbet giriş Sağlık bakanlığı ne derse onu uygularız.'' açıklamasını yaptı.

Fahrettin Koca'dan Açıklama1xbet giriş TFF Başkanı Nihat Özdemir'in 12 Haziran'da liglerin başlaması ile ilgili yaptığı açıklama sonrası birçok tepki ile karşılaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan karşı açıklama geldi. ''Bilim kurulu ve Sağlık Bakanlığı'nın liglerin başlaması ile ilgili aldığı hiçbir karar yoktur. 1xbet Liglerin başlaması durumunda risk TFF'ye aittir.'' açıklamasında bulunan Fahrettin Koca, sosyal medyada gündem oldu.

Ligler İçin Son 37 Gün

Fahrettin Koca'nın açıklamaları sonrası ağır bir eleştiri yağmuruna tutulan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı, liglerin başlaması için hala 37 günlük bir sürenin bulunduğunu belirtti. ''AVM'ler açılıyor, hayat normale dönüyor. Belki 37 gün sonra Türkiye'de hiçbir sorun kalmayacak.'' açıklamaları ile liglerin başlama tarihine yeşil ışık yaktı.

Sağlık Bakanlığı'na Bağlıyız

1xbet Alınan tedbirler ile futbol oynanacak ortamın oluşması sonucunda 12 Haziran'da başlangıcı verilecek Türkiye futbol ligleri, 1xbet giriş TFF Başkanı'nın açıklamasına göre tedbir yetersizlikleri gibi ekstrem durumlarda durdurulabilecek. ''Sağlık Bakanlığı lig başlama tarihini uygun görmezse, tedbirler eksikse, futbol için oynanacak bir ortam yoksa ligler kesinlikle tedbir için başlamaz.'' açıklaması ile Sağlık Bakanlığı'nın tedbir çalışmalarına riayet ettiklerini açıkladı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi