Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası
Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası Ataturk Haber
Bu içerik 420 kez okundu.

 

İnsanların girdikleri ameliyatlar ile problemlerinin ortadan kalkması çok büyük önem taşır. Ancak gerçekleşen ameliyatlar sonrasındaki hayatlarının nasıl olacağı da çok önemlidir. Bir yandan iyileşme süreci, bir yandan da iyileşme sürecinin sonrasında yaşanacak olan tecrübeler hastaları zor durumda bırakabilmektedir. Bu etmenler penis büyütme ameliyatlarında da geçerli olmaktadır. Ameliyatlarını olan kişilerin ameliyat sonrası dönemde hekimlerin önerilini dikkate alması ve gerekli adımların tamamını atması gerekir.

Özel hekimlere başvurularını yaparak penis ameliyatı olan kişiler ameliyat sonrasında ne kadar süre cinsel ilişki yaşamayacaklarını düşünürler ve hekimlere bu yönde sorular sorarlar. Ancak ameliyat sonrası dönemde tek önemli etmen cinsel hayatın ne zaman tekrardan başlayacağı değildir. Bu ciddi bir operasyondur ve ameliyat sonrası bakım işleminin en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Eğer bu bakım işlemleri gerçekleştirilmesi ameliyatın etkileri daha düşük seviyelerde olabilmektedir. Benzer bir şekilde atlanılan bakım işlemleri ile birlikte cinsel yaşam zarar görebilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası Hangi İşlemler Uygulanır?

Penislerin uzunluğunun arttırılması için gerçekleşen ameliyatlarda uygulanan bakımlar oldukça önemlidir. Ameliyat sonrası ilk 2 hafta boyunca çok fazla müdahalenin olmaması gerekmektedir. Özellikle sigara ve alkol kullanımının kesinlikle durdurulması önemlidir. İlk iki hafta sorunsuz bir şekilde geçildiğinde egzersizlere başlanmalıdır. Doktorların belirlediği şekilde germe hareketli yapılarak peniste geri çekilme durumunun önlenmesi sağlanır.

Uzman hekimlere giderek penis kalınlaştırma ameliyatı olan kişilerin uygulamaları gereken bakım işlemleri ise daha farklıdır. Kalınlaştırma ameliyatlarında enjekte edilen yapın kalıcılığı çok önemlidir. Genel olarak enjekte edilen yağ dokudan %40 oranında yağ kalmaktadır. Miktarın bu seviyenin altına düşmemesi ya da üzerinde kalması için düzenli olarak masaj yapılması gerekmektedir. Kişilerin kendileri uygulayacakları masaj ile kan akışı hızlandırılıp yağların kalıcılığı sağlanabilir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi