Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?
Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır? Ataturk Haber
Bu içerik 282 kez okundu.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nedir?

Penis boyutu denildiğinde akla hemen penislerin boyu gelir. Ancak penislerin boyu kadar kalınlığı da önem arz eder. Cinsel ilişki sırasında penis boylarının farlı etkiler yaratabildiği bir gerçektir. Ancak çok büyük ebatlara sahip olmayan bir penisin olması durumunda cinsel hayatın iyi bir seviyede olmayacağı düşüncesi yanlıştır. Belirli bir seviyenin üzerinde ebatlara sahip olan penisler başarılı bir cinsel hayat için yeterlidir.

Penislerin belirlenen standart ölçülerin altında kalması durumunda belli sorunlar baş gösterir. Penislerin kalınlığı bu aşamada çok etkin rol oynar. Çok ince bir penis yapısına sahip olan erkekler, partnerlerini yeteri seviyede uyarmakta zorluk çekeceklerdir. Vajina duvarlarının uyarılmasında penis kalınlığı ön plandadır. Penis kalınlığı belirli bir seviyenin üzerindeyse vajina duvarları yeteri kadar uyarılmaktadır. İnce bir forma sahip olması sebebiyle karşı cinsin uyarılmasında sorun yaşayan erkekler penis kalınlaştırma ameliyatı ile daha kalın bir penise sahip olabilmektedir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penislerin daha kalın bir forma kavuşması için yapılan operasyonlarda yağ enjeksiyonu yöntemi kullanılmaktadır. Vücudun herhangi bir noktasından alınan yağ dokusu penis bölgesine enjekte edilmektedir. Enjekte edilen yaş sayesinde penis kalınlığında çok ciddi bir artış meydana gelir. Penis büyütme operasyonu olarak tanımlanan bu işlemlerde penis kalınlıkları istenen seviyeye gelebilecektir.

Penise yağ enjekte edilmesi herhangi bir olumsuz etki ortaya çıkarmamaktadır. Enjekte edilen yağın bir kısmı zamanla kaybolmaktadır. Ancak %40’lık bir kısmı kalıcı olarak penisin çevresinde olmaya devam eder. Bu durum da penis kalınlığının artmasını sağlayacaktır. Penis ameliyatı yapıldıktan sonra kişilerin doğru bir şekilde masajlarını yapması gerekmektedir. Düzenli olarak masaj yapılırsa yağların kaybolma yüzdesi minimum düzeyde tutulabilmektedir. Bu fizik tedaviyi kendisi uygulayacak olan kişiler tedaviyi aksatırlarsa istenen verim alınmayabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi