Dükkan Rafları Arayanlara Özel Çözümler

Dükkan Rafları Arayanlara Özel Çözümler

Dükkan Rafları Arayanlara Özel Çözümler
Dükkan Rafları Arayanlara Özel Çözümler Ataturk Haber
Bu içerik 309 kez okundu.

 

Dükkânların kullanım alanları, büyüklüklerinden çok iç dizaynıyla ilgili oluyor. Büyük bir dükkânda mallar yığılmış gibi dururken küçük bir dükkânda aynı miktarda mal daha düzenli durabiliyor ve müşterinin dikkatini daha çok çekebiliyor. İyi düzenlenmiş bir dükkândaki malların albenisi de artıyor.

Dükkânın şekli de özel düzenlemeler gerektirebiliyor. Ortadaki bir sütunu kaldırmak mümkün olmadığına göre sütuna uygun çözümün üretilmesi gerekiyor. Dükkan rafları, bu düzenlemede önemli yer tutuyor.

Çalışma Verimi ve Raflar

İyi bir düzenleme, çalışanın da verimini artırıyor. Çalışanın istediği ürünü kolayca bulması, yerleştirmesi veya raftan alması, ona zaman kazandırırken müşterinin daha az beklemesini sağlıyor. Üstelik iyi dekorasyon, dükkanın daha efektif kullanımını sağlayarak bir seferde daha fazla mal alımına da imkân sağlıyor. Daha Bu nedenle uygun raf sistemine sahip olmayan bir mağazayı yeniden düzenlemek, zannedilenin aksine ilave bir maliyet oluştursa da kârlılığı önemli ölçüde artırabiliyor.

Raf Sistemleri

Dükkan rafları; her durum için ayrı çözümler sunuyorsa kullanışlı oluyor.

Bu çerçevede;

  • Depolama raf sistemleri
  • Teşhir maksatlı camlı raflar
  • Market rafları
  • Askı sistemler
  • Ahşap raflar farklı durumlar için kullanıma sunuluyor.

Her türlü raf, kullanıldığı alana göre şekillendirilebiliyor. Sütunlar arasında, duvarda veya dükkanın ortasında kalan dükkan rafları fiyatları, müşterilerin talepleri de dikkate firmanın tecrübesiyle en uygun şekilde dekore ediliyor.

Raf Sistemlerinde de Yeni Anlayış

Bugüne kadar raf ihtiyacı duyanlar, şehre göre belirli bölgelerde raf sistemlerini arıyor, kullanılacağı alan görülmeden ölçülere göre rafı alıp yaptırıyordu. Üstelik küçük yerlerde bu tür malzemeleri bulmak mümkün olmuyor, bu eksikliğin faturası hep mağaza sahibine çıkıyordu.

Hem iletişim alanındaki gelişmeler hem de hizmet anlayışındaki gelişim hizmetin de müşterinin ayağına gidişini sağlıyor. Bulunulan bölge neresi olursa olsun, telefon veya elektronik posta ile ihtiyaç belirtiliyor.

Firma, konusunda uzmanlaşmış ehil personelini göndererek keşif yaptırıyor. Müşteriye duruma uygun farklı çözümlerden oluşan bir dizi alternatif sunuluyor. Bu alternatifler arasından en uygun gördüğünü belirten müşteri, malzemenin yetersiz kalması veya fazla malzemeye bedel ödeme riskinden uzak olarak rafların yerleştirilmesini bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi