Başkan Erdoğan'la Merkel arasında kritik görüşme

Son Dakika Haberi; Başkan Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile telefonda görüştü. Erdoğan, görüşmede Merkel'e, İdlib konusunda varılan anlaşmayla masum sivillerin korunmasını ve Türk askerinin güvenliğini temin ettiklerini belirtti

Başkan Erdoğan'la Merkel arasında kritik görüşme
Başkan Erdoğan'la Merkel arasında kritik görüşme Ekren Salim
Bu içerik 276 kez okundu.


Son Dakika Haberi; Başkan Erdoğan, Almanya Başbakanı Merkel ile yaptığı telefon görüşmesinde Moskova'da varılan anlaşma ile göçmenlerin durumu ele alındı. 2 ŞEYİN GÜVENLİĞİ TEMİN EDİLDİ

İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye ile Rusya arasında İdlib konusunda dün varılan anlaşmayla hem masum sivillerin korunmasını sağladıklarını hem de bölgenin huzuru için hayatlarını ortaya koyan Türk askerinin güvenliğini temin ettiklerini belirtti. 

YUNANİSTAN UYARISI

Yunanistan sınırında yaşanan insanlık dramına da değinen Erdoğan, Yunanistan'ın AB kurucu anlaşmasını ve Cenevre Sözleşmesi'ni dikkate almayacağını açıklamasının, uluslararası hukukun ve AB kurucu anlaşmasındaki değerlerin açık ihlali olduğuna işaret etti. 

"AB İLE GÖÇ KONUSUNDAKİ DÜZENLEMELER YENİDEN DÜZENLENMELİ"

Başkan Erdoğan, Türkiye ile AB arasında göç konusundaki düzenlemelerin işlemediğini ve gözden geçirilmesi gerektiğini de ifade etti. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi