Arda Turan Konusunda Patlama: Bıktım!

Arda Turan Konusunda Patlama: Bıktım!

Arda Turan Konusunda Patlama: Bıktım!
Arda Turan Konusunda Patlama: Bıktım! Ataturk Haber
Bu içerik 454 kez okundu.

 

Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz, gündeme dair değerlendirmelerde bulunduğu bir basın toplantısı yaptı. Başkan Mustafa Cengiz, uzun süredir gündemi işgal eden Arda Turan transferi için de önemli açıklamalar yaptı. Başkan Cengiz, bu transfer konusunda yaptığı açıklamada, "Konudan artık bıktım" dedi. Söz konusu    açıklaması bekleniyor.ayrınti için tıklayınız  http://betting11.com  

Gündemimizde Yok

Başkan Cengiz bu toplantıdaki açıklamalarında "Her maç sonu, bize hizmette bulunmuş eski bir kardeşimiz ile ilgili iddia ve polemikler nedeniyle bu toplantıyı düzenledik. Bu konuda bize gelmiş bir transfer isteği yok. Sayın teknik direktörün, bu oyuncuyla kalbi bir bağı olabilir. Ancak ben Galatasaray teknik direktörlüğünü yapsam bunları söylemem, hicap duyarım. Teknik direktörlük yapsam, başkanım ve yönetim hakkında bu kelimeleri kullanmam. Biz bu arkadaşın Galatasaray'a yararı olmayacağını düşünüyoruz" dedi. Yani merak ediliyor.

Konu Kapansın

Başkan Cengiz, sözlerine devamla "Sevgili camiamıza net ve açık şekilde söylüyorum, bu kardeşimiz transfer planlamamızda bulunmuyor. Aynı şeyleri tekrar etmekten bıktım. Bu konu kapansın istiyoruz. 30'a yakın transfere imza attık. Biz, teknik kadrodan bize gelen hiçbir isteğe 'Hayır' demedik, Arda Turan konusuna kadar. Biz bu camianın aynası yani yansımasıyız.

Taraftarın dediğine bakarız. Bu kardeşimiz konusunda bize ulaşan bir şey yok. Sayın teknik direktörümüze de ilettik, gündemimizde yok dedik. Camiama tekrar ifade ediyorum, transfer planlamamızda bu kardeşimiz yok. Bunu tekrardan bıktım. Temcit pilavı gibi sürekli önümüze gelmesin" şeklinde konuştu.

 

kaynak  http://casinos-list.com 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi