Firari FETÖ’cü Arif Erdem Virginia’da ortaya çıktı

FETÖ firarisi futbolcu Arif Erdem Virginia'daki Türk kahvaltı mekanında ortaya çıktı.

Firari FETÖ’cü Arif Erdem Virginia’da ortaya çıktı
Firari FETÖ’cü Arif Erdem Virginia’da ortaya çıktı Ekren Salim
Bu içerik 790 kez okundu.


ABD’de yaşayan ve uzun zamandır ortalarda görünmeyen, ülkeden ayrıldıktan sonra kayıplara karışan FETÖ firarisi futbolcu Arif Erdem Virginia’nın Manassas şehrinde ortaya çıktı.

 

Son model Range Rover marka arabasıyla Manassas şehrindeki kafe içerisinde görülen Erdem görüntü vermemek için yüzü duvara oturması dikkat çekti. 

FETÖ firarisi Erdem’in arasındaki Virginia plakası Virginia eyaletinde yaşadığını gözler önüne serdi.FETÖ’cü Erdem kafeden sonra Tysons’da bulunan lüks alışveriş marketine geçti.Azılı FETÖ’cü Hakan Şükür ile görüşüyor

Daha önce FETÖ firarisi futbolcu Arif Erdem, Hakan Şükür’ün Youtube kanalında ortaya çıktı.

Twitter hesabından paylaşım yapan Şükür, “Galatasaray-Başakşehir maçını daha önce Başakşehir’i çalıştırmış Arif Erdem ile seyrettik. Hem onun söyledikleri ve benim söyleyeceklerim, hem de bu maçın yorumları ile 22.30 da beraber olalım. Gidişat golsüz ama anlatacak çok şey var” diye yazmıştı.

Yayına çıkmaktan vazgeçti

Fakat yayın başladıktan sonra Hakan Şükür, Arif Erdem’in yayına çıkmaktan vazgeçtiğini söyledi. Böylelikle bir süredir nerede olduğu konuşulan FETÖ firarisi futbolcunun ABD’de olduğu anlaşıldı.

Firari Fetöcü Arif Erdem'in lüks aracı

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ