2020 PK Server ve Özellikleri

Knight online pvp içerik ve özellikleri gelen güncellemeler ile yenileniyor. Bu sezonun yeni

2020 PK Server ve Özellikleri
2020 PK Server ve Özellikleri dogu
Bu içerik 725 kez okundu.

Knight online pvp içerik ve özellikleri gelen güncellemeler ile yenileniyor. Bu sezonun yeni server ve güncellemesine bakıldığı zaman yeni kahraman modları ve skillerinin eklendiğini görüyoruz. Bu bilgilere sizde erken ulaşmak istiyorsanız Logoswar sitesini yakından takip edebilirsiniz. Online Knight oyununa dair bütün bilgiler kesin ve hilesiz bir şekilde oyuncuları ile paylaşılıyor.

83 Level Full İtem Final Karşılaşmaları!

Yeni server ile birlikte eklenen pvp mod özelliklerini oyuncularına tanıtmak için 83 level ile başlayan site, aynı zamanda full item desteğini de sağladığını belirtiyor. Knight online pvp server ayrıcalığını rakiplerinize karşı üstün bir şekilde sonuçlandırmak istiyorsanız; Logoswar sitesine ID ve şifre girişi yaparak hızlı giriş yapabilirsiniz. Etkinlik saatlerinde pvp alanına katılmanız size büyük ödülller kazandıracaktır.

Logoswar’da Knight Online Rüzgarı Esiyor!

Ko cuce forum yorumlarında geçen site tanıtımı ve sunduğu hizmet ayrıcalıklarını anlatan sitenin üye sayısı +1000 üzerine çıkmıştır. Bu sayede yeni birçok clan açılmış ve etkinlikler eklenmiştir. Logoswar farkı ile online Knight keyfini zirvelerde yaşayın!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi