Cumhuriyet Gazetesi virüs üzerinden Türkiye'yi hedef aldı

Türkiye'nin attığı bütün sağlam adımlara ''istemezük'' diyenler bütün kirli düşünceleriyle yeniliğe, gelişime ve ilerlemeye karşı durmaya devam ediyor. İstanbul Havalimanı konusunda onlarca yalan ve iftira dolu haber yapan Cumhuriyet Gazetesi bu sefer de koronavirüsü üzerinden İstanbul Havalimanı algısı yapmaya çalıştı.

Cumhuriyet Gazetesi virüs üzerinden Türkiye'yi hedef aldı
Cumhuriyet Gazetesi virüs üzerinden Türkiye'yi hedef aldı Ekren Salim
Bu içerik 355 kez okundu.


Türkiye ile husumeti olduğunu her fırsatta yalan ve iftiralarla açıkça belli eden karanlık hücre bir kez daha devreye girdi.

 

Çin'in Vuhan kentinde yayılan koronavirüsü için tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de bütün havalimanlarında önlem alınıyor. Ancak Cumhuriyet Gazetesi, İstanbul Havalimanı'na olan karşıtlığını bu kez de virüs algısıyla gündeme getirdi.

Salgının Türkiye ile özdeşleşmesi için İstanbul Havalimanı ve Türk bayraklı fotoğraf kullanan Cumhuriyet Gazetesi'ne sosyal medyadan binlerce tepki yağdı.

 ''SALGINLA TÜRKİYE'NİN ADI ÖZDEŞLEŞSİN DİYE...''

Bu olay üzerine Twitter hesaplarından binlerce mesaj atan vatandaşlar, ''Türkiye'nin adı salgınla özdeşleşsin diye bu görseli dijital hafızaya atıyorlar'' yorumlarında bulundular.Bazı vatandaşlar ise Cumhuriyet Gazetesi'nin haberini paylaşarak, ''bunlar varken düşmana gerek yok'' tepkisinde bulundu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi