Mustafa Şen: CHP, İYİ Parti ve HDP içinde yükselen bir ses var!

Araştırmacı, yazar Mustafa Şen Haber7 Gündem Masası’nın konuğu oldu. Haber7 Genel Yayın Yönetmeni Osman Ateşli’ye konuşan Şen, Kanal İstanbul'la ilgili önemli açıklamalar yaptı. AK Parti'nin elinde 200 bilim insanına ait çalışmanın bulunduğunu belirten Şen, "İstemezükçüler'de hiçbir bilimsel veri yok" ifadelerini kullandı. CHP, İYİ Parti ve HDP ile ilgili de değerlendirmeler yapan Şen, çarpıcı tespitlerde bulundu.

Mustafa Şen: CHP, İYİ Parti ve HDP içinde yükselen bir ses var!
Mustafa Şen: CHP, İYİ Parti ve HDP içinde yükselen bir ses var! Ekren Salim
Bu içerik 200 kez okundu.


Araştırmacı, yazar Mustafa Şen Haber7 Gündem Masası’nın konuğu oldu. Haber7 Genel Yayın Yönetmeni Osman Ateşli’ye konuşan Şen, Türkiye’nin uluslararası politikasını, Libya ve Suriye’de yaşanan olayları değerlendirdi. 

ELLERİNDE BİLİMSEL RAPOR YOK

-2019’da yerel seçimleri geçirdik. Bu dönem seçmenin verdiği mesajın yeterince anlaşıldığını düşünüyor musunuz? Partilerin geleceğe hazırlanmak adına ödevlerini yapmaya başladıklarını söyleyebilir miyiz?

İzafi olarak böyle diyebilirim. Mesela AK Parti iktidarın büyük bileşeni olarak iletişim atağı içerisinde olmalıydı. AK Parti söyleminde ben ciddi bir değişim görmüyorum. İzafi olarak şu oldu filan diye bilirsiniz ama Türkiye’deki siyasi etkileşimi eskiden AK Parti baskılardı, yani onun koyduğu koordinatlarla siyasal iletişim topu dönerdi. AK Parti’nin geleneğinde iletişimi yönetme kültürü varken şimdi bunu göremiyoruz. Bir örnek vereyim size:

Kanal İstanbul... 7-8 yıldır yüzlerce uzman bilim insanı ve kamu bürokratı çalışıyor. Milletin haberi yok.

Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi