Trump fitili ateşledi! Peş peşe son dakika açıklamaları

Son dakika haberi: İran'ın ABD üssünü vurduğu gecenin sabahı düşen yolcu uçağıyla ilgili peş peşe açıklamalar gelmeye devam ediyor. ABD Başkanı Donald Trump, İran'da düşen Ukrayna Havayolları'na ait uçağın düşüşüyle ilgili 'şüpheleri' olduğunu söyledi. Trump, "Çok kötü bir hissim var. Birileri hata yapmış olabilir" ifadelerini kullandı. Kanada'dan ise düşürülen uçakla ilgili son dakika açıklaması geldi.

Trump fitili ateşledi! Peş peşe son dakika açıklamaları
Trump fitili ateşledi! Peş peşe son dakika açıklamaları Ekren Salim
Bu içerik 181 kez okundu.


Son dakika haberi: İran'da düşen yolcu uçağına ilişkin açıklamalar gelmeye devam Ediyor. ABD Başkanı Donald Trump, İran'da düşen ve 176 kişinin ölümüne neden olan Ukrayna Havayolları'na ait uçakla ilgili şok eden açıklama yaptı.

ÇOK KÖTÜ BİR HİSSİM VAR

Trump, "Çok kötü bir hissim var. Birileri hata yapmış olabilir" ifadelerini kullandı. Trump uçağın düşüşüyle ilgili şüpheleri olduğunu belirtti.

'GERÇEKTEN TAM OLARAK BİLMİYORUM'

Trump, "Şüphelerim var. Başkalarının da şüpheleri var. Trajik bir olay. Diğer tarafta birileri bir hata yapmış olabilir. Çok zor bir bölgede uçuyordu. Orada birileri bir hata yapmış olabilir. Bazı kişiler uçağın mekanik nedenle düştüğünü söylüyor; bence bu bir soru işareti. (İran'ın kazara vurduğu iddiası) Gerçekten tam olarak bilmiyorum. Bu konuda kötü bir hissiyatım var, sanırım orada çok kötü bir şey oldu." diye konuştu.

KANADA'DAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI: UÇAK FÜZEYLE DÜŞÜRÜLDÜ

Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ukrayna Havayollarına ait uçağın İran'ın başkenti Tahran'da düşmesinin ardından son dakika açıklaması yaptı.Başbakan Justin Trudeau, ''Birçok kaynaktan istihbarat aldık. Kanıtlar, İran'ın uçağı karadan havaya bir füzeyle düşürdüğünü gösteriyor!'' ifadelerini kullandı.

İNGİLTERE: UÇAK İRAN FÜZESİYLE DÜŞTÜ

İniltete Başbakanı Johnson, Ukrayna uçağının İran füzesiyle düştüğüne dair bulgular olduğunu açıkladı.

İran'da düşen yolcu uçağı füzeyle vurulmuş! Görüntüler yayınlandı
Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi