UEFA Men Kararı Alabilir

UEFA Men Kararı Alabilir

UEFA Men Kararı Alabilir
UEFA Men Kararı Alabilir Ataturk Haber
Bu içerik 561 kez okundu.

UEFA Men Kararı Alabilir

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş radyosunun programına konuk olan siyah-beyazlı takımın başkanı A. Nur Çelebi, birçok konuda açıklama yaptı. Açıklamalarında taraftarın enerjisi ve desteğinin ne kadar önemli olduğuna değinen Çelebi, ancak onların takımı motive edebileceğini ifade etti. Mariobet Oyunculardaki bezgin ve mutsuz havayı değerlendiren Çelebi, Beşiktaş taraftarına para vererek tezahürat yaptırıldığı iddialarına da yanıt verdi. Çelebi, bu iddianın taraftara yapılan büyük bir hakaret olduğunu ve kesinlikle tasvip etmediğini Mariobet belirtti.

Finansal Kaynak Yok

Beşiktaş'ın yaşadığı sıkıntıları açıklamaya devam eden Çelebi, kulübün kasasında para olmadığını, sadece yöneticilerin katkısıyla bir şeyler yapabildiklerini aktardı. Bugüne kadar UEFA'ya 3 aylık ödeme yapabildiklerini belirten Çelebi, finansal destek sağlayacak bir formül bulunamazsa UEFA'nın men kararı alabileceğini söyledi. Bu konuda çalışmaları olduğunu bununla birlikte taraftarın da kombine bilet ve forma satışına destek olmasının çok önemli olduğunu belirtti. Bunun yanında Betpas manevi desteğin de takımı yüksek oranda motive edeceğinin altını çizdi.

Takıma Gelen Giden Belli Değil

Siyah-beyazlı takımın transfere ihtiyacı olduğunu düşünen Ahmet Nur Çelebi, gündemde bulunan 2 transfer için TFF'nin onay vermediğini belirtti. Forvet ve orta saha için transfer yapmayı düşünen teknik ekip, maddi şartlar nedeniyle TFF Lisans Kurulu'ndan ret yanıtı aldı. Bu durumda transfer için sat-al yapmaları gerektiğini belirten Çelebi, henüz hiçbir oyuncu için teklif almadıklarını ifade etti. Cenk Tosun, Talisca ve Aboubakar defterinin kapandığını söyleyen Çelebi, transfer komitesi başkanını da eleştirdi. Komiteyi hiçbir şey anlamamakla suçlayan Çelebi, kulübü tren istasyonuna benzeterek, takıma gelen giden belli değil şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi