Günsan; Elektrik Tesisat Ürünleri

Günsan; Elektrik Tesisat Ürünleri

Günsan; Elektrik Tesisat Ürünleri
Günsan; Elektrik Tesisat Ürünleri Ataturk Haber
Bu içerik 181 kez okundu.

 

Günsan firması 35 yıldan uzun süredir elektrik tesisatları alanında hizmet veriyor. Bu amaçla firma çeşitli plastik, metal, cam, plexi, ahşap ve doğal taştan prizler üretiyor ve bu ürünleri çeşitli inşaat sektörlerinde satışa sunuyor. Prizler dışında firma kauçuk fiş, sigorta kutusu, kaçak akım rölesi, sigorta ve şartel çeşitlerini satıyor. Şık tasarımlarla ürettikleri malları her bütçeye uygun farklı markalarda satışa sunuyorlar.

Günsan Anahtar Priz Modelleri

Firma elektrik ihtiyacının duyulduğu alanlarda kullanılmaya uygun prizlerin üretimini yapıyor. Bu ürünleri de farkı tarzlara sahip binaların ve kişilerin satın alabilmesi amacıyla farklı özelliklerde ve modellerde oluyor. Firmanın üretim yaptığı anahtar priz modelleri şunlardır; visage, fantasy, radius, vatla, eqona ve modüler modelleridir. Bu ürünler firma tarafından farklı renk seçenekleriyle de üretilerek farklı tarzı benimseyen kişilere sunuluyor.

Fantasy model anahtar prizler geleneksel özelliklerde yapılan evler için üretilirken eqona anahtar prizler ise daha dinamik ve modern olarak yapılan evler için üretiliyor. Ayrıca bu modellerdeki anahtar prizler farklı renk ve çerçeve seçeneklerine de sahip bulunuyor.

Grup Priz

Günsan elektrik firması kişilere farklı priz seçenekleri sunuyor. Firma tarafından üretilen prizler anahtar ya da grup şeklinde olabiliyor. Kişiler mekanlarının durumuna göre bu iki çeşitten birisini sipariş edebiliyorlar. Ayrıca bu iki türdeki ürünün farklı model ve renkleri arasında da tercih yapabiliyorlar. Grup prizler de fantasy, visage ve vatla markalarında olabiliyor. Ayrıca bu ürünler ikili ya da üçlü prizler şeklinde de tasarlanabiliyor.

Şalt Grubu Ürünleri

Günsan elektrik firması priz çeşitleri dışında şalt grubu ürünlerini de inşaat sektörü için satışa sunuyor. Firmanın şalt grubu ürünleri arasında sabit ve ayarlı kompakt şalter, kauçuk fiş, otomatik sigorta, kontaktör, termik röle, yangın korumalı kontak şalter ve sigorta kutuları bulunuyor. Firmaya ait sigorta ürünlerinden satın alan kişiler sigortalarının muhafaza edilmesini sağlayabiliyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi