Uluslararası Evden Eve Nakliyatta Üstün Hizmet Anlayışı

Uluslararası Evden Eve Nakliyatta Üstün Hizmet Anlayışı

Uluslararası Evden Eve Nakliyatta Üstün Hizmet Anlayışı
Uluslararası Evden Eve Nakliyatta Üstün Hizmet Anlayışı Ataturk Haber
Bu içerik 242 kez okundu.

Alfaomegaworld.com

Eurovan 44 ülkede faaliyet gösteren ve yurt dışı ev taşımacılığı sektöründe hizmet veren firmaları kendi bünyesinde bulundurarak maliyetlerin düşmesini ve kaliteyi artırmaktadır. Kurumsal kimliğini ve yasal şartları, Türkiye standartlarının üzerinde oluşturulmuş ve birleştirilmiş, müşterisinin yanında ve ihtiyaçlarını göz önünde tutmayı taahüt eden bir firmadır. Alfa Omega uluslararası evden eve nakliyat firması da Eurovan ile senkronize olarak, hizmet vermeye devam etmektedir.

Alfa Omega Firması uluslararası evden eve nakliyat ile ilgili yasal sertifikalarını elinde bulundurarak, bünyesinde birçok dil bilen personel çalıştırmaktadır. Müşterisine sektöründe uygun fiyat sunmayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyatta Üstün Hizmet Anlayışı

Eşyaların taşınması konusunda, firma araçları, paketleme, ekip, depolama ve firmaların yetki belgelerinin varlığı çok önemli konulardır. Alfa Omega ücretsiz keşif yaparak eşyaları uluslararası standartlarda paketlenmektedir. Paketlenen eşyalar firmaya ait depolarda korunmaktadır. Daha sonra firma ekipleri tüm gümrük işleri yürütülmektedir. Teslimat zamanında eşyalar müşteri yönlendirmesi ve talimatları doğrultusunda yerleştirilmektedir. Firma tüm bu süreçlerde gerekli özen ve kaliteyi müşterisine sunmaktadır.

Alfa Omega World'ün Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Firma uluslararası evden eve nakliyat alanında faaliyet göstermektedir.

Bu bağlamda verdiği hizmetleri;

  1. Ücretsiz Ekspertiz
  2. Eşya Depolama
  3. Hayvan Nakliyesi
  4. Ofis Taşımacılığı
  5. Profesyonel Paketleme
  6. Uluslararası Nakliyat olarak sıralamak mümkün olmaktadır.

 

Uluslararası Nakliyat

Bir eşya ya da malın uluslararasında taşınmasına uluslararası nakliyat veya uluslararası taşımacılık denilmektedir. Taşınacak malın veya ürünün cinsi, taşımacılığın kara, deniz ya da hava yolu ile yapılması konusunda fikir vermektedir. Bu üç yol dışında uluslararası taşımacılıkta demiryolu taşımacılığı da yaygın olmasa da tercih edilmektedir. Teknolojinin hızla ilerlemesi ve internet üzerinden mobilizasyon işlerinin yaygınlaşması, uluslararası nakliye işlerinin yoğunlaştığını göstermektedir.

Alfa Omega firması ise müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmakta ve uluslararası nakliyat sektöründe kaliteli ve en iyi hizmeti vermektedir. Alfa Omega firması bu amaçla, hizmet anlayışı ve kaliteli hizmet sağlaması ile sektörde hep önlerde olmayı hedeflemektedir.

Uluslararası Nakliyat Yöntemleri Nelerdir?

Mal ve eşyaların uluslararası taşımacılıktaki hareketliliği sırasında kullanılan üç yöntem bulunmaktadır.

Karayolu Nakliyesi; ülkemizden başka ülkelere taşınacak mal veya ürünlerin nakliyesinde tercih edilmekte olan karayolu nakliyesinde hedef lokasyonlar komşu ülkeler ve Avrupa ülkeleri olmaktadır. Karayolu nakliyesi hızlı olmasından dolayı tercih edilmektedir.

Denizyolu Nakliyesi; çok ağır ve hacimli eşyalar için tercih edilmekte ve ülkemizden deniz aşırı ülkelere yapılan taşımacılıktır. Denizyolu nakliyesinde teslimat süresi değişkenlik gösterebilmektedir.

Havayolu Nakliyesi; numune, mikro ihracat, posta gibi mal veya ürünlerin taşındığı havayolu nakliyesi, en çok tercih edilen ve en hızlı olan taşımacılık yöntemidir. Taşınacak ürünlerin ağırlığı ya da büyüklüğü maliyeti etkilemektedir.

www.alfaomega.com

Uluslararası nakliye konusunda tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerine hizmet veren Alfa Omega firması yüksek standartlarda hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Firma taşınacak eşyaların ya da ürünlerin güvenliğinden, alternatif taşıma seçeneklerinden ve uygun fiyat politikasından asla ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Tüm bu işlemlerin nasıl gerçekleştirildiği, nasıl bir hizmet anlayışı olduğu firmanın www.alfaomega.com sitesi üzerinden değerlendirilebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi