Rekabette Öncü Firma

Rekabetin oldukça fazla yaşanması beklenen medikal tekstil sektöründe Labor Tekstil

Rekabette Öncü Firma
Rekabette Öncü Firma dogu
Bu içerik 1081 kez okundu.

Rekabetin oldukça fazla yaşanması beklenen medikal tekstil sektöründe Labor Tekstil birbirinden kalite Labor medikal tekstil ürünleri ve makul fiyat çözümleri ile diğer rakiplerini oldukça geride bırakmış bir kuruluş durumunda. 1979 yılında kurulan firma ülkenin en büyük medikal tekstil üreticisi konumunda. Labor tekstil, yurt içine üretim yanında 8 değişik ülkeye de ürün ihracı yapıyor. Labor tekstil, Türkiye'nin en büyük medikal tekstil üreticisi olmasının yanında dünya çapında bilinir bir marka.

CE ve ISO Belgeleri

CE ve ISO belgeleri bulunan Labor tekstil, kalitesi belgelendirilmiş, kalite imajı ile prestiji çok yüksek bir firma. Medikal tekstil sektöründe önlüklerden formalara, terliklerden özel sipariş dikimlere kadar çok çeşit ürün imali yapan firma sabo terlik fiyatları ve kalitesiyle de dikkat çekiyor. Hemşire forması nereden alınır tarzı sorulabilecek tüm sorularda da kolaylıkla Labor tekstil cevabını herkese hatırlatıyor.

Birçok İmkan

Firma labortekstil.com.tr İnternet adresi ile online alışveriş imkanı sağlıyor. Bu hizmette, güvenli alışveriş ortamı, ürün garantisi, hızlı ve ücretsiz kargo, kolay iade, kapıda ödeme avantajı gibi bir çok imkanı da müşterilerine sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi