iPhone Batarya Tamiri

iPhone Batarya Tamiri
iPhone Batarya Tamiri dogu
Bu içerik 510 kez okundu.

iPhone Batarya Tamiri

Özel olarak üretilen, garantiyle hizmet verilen tüm Apple ürünleri için Türkiye genelinde servislerle iletişime geçebilirsiniz. Son dönemde pek çok yeni cihazı çıkaran ve her bir ürünü için sıkça sorulan sorular sayfasını yenileyen şirket tarafından özellikle uygun fiyatlarla tamir yapılması amacıyla hizmet alınabiliyor. Telefon tamiri için mobil cihazlardan veya bilgisayardan resmi siteyle iletişime geçebilir, servislere şehir genelinde açıklanan noktaları bünyesinde ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

iPhone Telefon Tamiri

Binlerce TL gibi son derece yüksek değerlerde tamir ücretinin ödenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Başta ekranın kırılmasıyla ilgili sorunlar olmak üzere pek çok farklı işlem için direkt olarak iphone tamiri yapılan işletmelerden yardım alabilirsiniz. Birkaç gün veya birkaç hafta değil, doğrudan cihazın genel özelliklerine bağlı olarak hizmet alma fırsatına sahip oluyorsunuz. İstediğiniz her zaman için telefon numaraları, işletme web siteleri üzerinden detaylı bilgi alabilir, servis için tamire özel bir randevu oluşturabilirsiniz.

Iphone Telefon Servisi

Türkiye’nin dört bir yanında milyonlarca kişiye özel olarak çok uygun ücretlerle, garantisiz ürünler için de iphone servis çalışmalarından faydalanma fırsatı sunuluyor. Hafta içerisinde olduğu gibi hafta sonunda da iPhone 4, iPhone 4 S, iPhone 5, iPhone 5 C, iPhone 5 S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6 S, iPhone 7, iPhone X modellerinde bakım hizmeti alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi