Lüks Sanal Sunucu Fiyatları

Ekonomik paketler ve lüks paketlerle VDS satın alabilir, size özel olarak ayrılacak alan sayesinde kendi projelerinizi internet üzerinden yayınlayabilirsiniz.

Lüks Sanal Sunucu Fiyatları
Lüks Sanal Sunucu Fiyatları dogu
Bu içerik 338 kez okundu.

Lüks Sanal Sunucu Fiyatları

Ekonomik paketler ve lüks paketlerle VDS satın alabilir, size özel olarak ayrılacak alan sayesinde kendi projelerinizi internet üzerinden yayınlayabilirsiniz. Türkçe ve İngilizce dil seçenekleriyle resmi kurumların bünyesinde detaylı olarak bilgilere ulaşabilir, her zaman için indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’de Sanal Sunucu Hizmeti

Türkiye’nin dört bir yanında her türlü web sitesi için özel olarak domain, hosting satışlarına ek olarak sanal sunucu aylık ve yıllık kiralama hizmetleri de sürüyor. Yedi gün yirmi dört saat aktif durumda olan web sitesi bünyesinde direkt olarak hangi ücretlerle hangi ürün tipini satın alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Sanal Sunucu/VDS Özellikleri

Ekonomik sanal sunucu paketlerinde olduğu gibi, en üst seviyedeki ürün değeriyle birlikte sunucu fiyatlarından yararlanabilir, minimum maliyetlerle hizmet alabilirsiniz. Sunucu için özel olarak belirlenen ürün özelliklerine uygun şekilde bilgi edinilmesi ve detaylı olarak ürün özelliklerinden faydalanılması sağlanıyor. TR VDS ürün tiplerine resmi site bünyesinde maliyetleri de dahil olmak üzere her bir detayını ürünlere tıklayarak inceleyebileceğiniz hizmet veriliyor.

Müşterilerin taleplerine göre en yüksek paket bünyesinde Core 8 CPU x 2 GHz işlemciyle hizmet veriliyor. Müşteriler için ayrıca trafik 100 Mbit/s için 8 TB trafik kaldırabilecek bir bulut sisteminden yararlanma olanağı sağlıyor. SSD değeri olarak da 240 GB SSD değeri belirlenmiştir. 24 GB ECC RAM bulunan en üst seviyedeki paketlerde özel olarak indirimli maliyetlerle sanal sunucu alınabiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi