Hidayet Türkoğlu'ndan büyük tepki!

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Rasim Ozan Kütahyalı'nın yeniden ekranlara çıkarılmasına büyük tepki gösterdi.

Hidayet Türkoğlu'ndan büyük tepki!
Hidayet Türkoğlu'ndan büyük tepki! Ekren Salim
Bu içerik 132 kez okundu.


Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu, geçtiğimiz Beyaz TV ekranlarında Boşnaklara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı için sosyal medya hesabından çok sert açıklamalarda bulundu.

Hidayet Türkoğlu, Kütahyalı için "Boşnak ve Türk halkının vicdanında müebbete mahkum olan, ahlaksız, aşağılık ve özrü mümkün olmayan hakaretin sahibi ..." yorumunu yaptı ve programa yeniden çıkarılmasıyla ilgili televizyon kanalına tepki gösterdi.

Türkoğlu'nun tweet'leri şu şekilde:

Boşnak ve Türk halkının vicdanında müebbete mahkum olan, ahlaksız, aşağılık ve özrü mümkün olmayan hakaretin sahibi Rasim Ozan Kütahyalı'nın ekran karşısına çıkarılması nasıl bir garabettir, akıl tutulmasıdır.

Beyaz TV'nin derhal bu hatadan dönmesi ve bu şahsı, layık olduğu çukura geri göndermesi gerekir.SAFFET SANCAKLI DA TEKİ GÖSTERDİ

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı da Rasim Ozan Kütahyalı'nın Boşnaklarla ilgili sözlerinin ardından yeniden Beyaz TV ekranlarına dönmesine tepki gösterdi.Kütahyalı’nın geri dönüşünün ardından açıklama sosyal medya hesabından "Ömür boyu peşindeyim" sözleriyle açıklama yayınlayan MHP’li Sancaklı “Sırpların işlediği vahşi katliamların acı hatırasını hatırlatırcasına, Boşnak kardeşlerimize yaptığı hakaret, şeytana peşkeş çektiği ağzından dökülen pisliklerdir” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ
Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi