Sosyal Paylaşımda Sınırsız Site

Etkileşimli sözlük kavramı yaklaşık yirmi yıl önce hayatımıza girdi. O tarihten itibaren birçok yerli sözlük sitesi açıldı. Son zamanlarda ise yeni bir sözlük piyasaya hızlı bir giriş yaptı

Sosyal Paylaşımda Sınırsız Site
Sosyal Paylaşımda Sınırsız Site Ataturk Haber
Bu içerik 278 kez okundu.

 

Kişiler zaman zaman duygularını veya akıllarına takılan bir konuyu internet ortamında paylaşmak ister. Bazı sitelerde bu içerikleri paylaşmak istediklerinde sansür veya format sorunuyla karşı karşıya kalabilir. Geçtiğimiz günlerde internette faaliyete başlayan Odiosozluk.com adresinde ise herhangi bir kısıtlama olmadan sosyal sözlük tarzında paylaşımlara yer veriyor. Siteye üye olan kişiler özgür bir şekilde tüm konular hakkında paylaşımlar yapabiliyor. Sitede daha önce kişilerin paylaşmış olduğu içeriklerden de fikir edinmek mümkün oluyor. Kaliteli ve çağdaş bir platform olan bu sitede kolay ve korkusuzca paylaşım yapılabiliyor.

Düşüncelerinizi Korkmadan Paylaşın

Düşüncelerin paylaşılması doğruya giden yoldur. Ancak ülkemizde son dönemlerde rahat bir şekilde düşünceler dile getirilemiyor. Site bu anlamda interaktif sözlük görevi görüyor ve kişilerin paylaşım yapabileceği bir platform sunuyor. İlgi duyduğunuz alan hakkında güzel bir konu açabilir ya da var olan konuya oylar kullanabilir ve yorum bırakabilirsiniz. Etkilendiğiniz konuları, zor durumda olduğunuz anları veya size tuhaf gelen bir olayı siteye yazarak diğer kişilerin bu konu hakkındaki düşüncelerini öğrenebilirsiniz.

Yaşantınızı Paylaşın

Toplum içinde yaşadığımız anlık olaylardan bazen pişmanlıklar duyarız. Açık yüreklilikle yapmak istediğiniz paylaşımlar için Odio sözlük sitesini deneyebilirsiniz. Görüşlerinizi beğenen veya beğenmeyen içerikleri değerlendirebilirsiniz. İnternet ortamında paylaşımlarınızı sözlük statüsünde sunmak ve farklı görüşler almak için siteyi inceleyiniz. Siteye üye olarak, duygu, düşünce, kültür ve yaşamınızdan parçaları sitede olan tüm kişilerle paylaşabilirsiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi