Troy Yurt Dışı Eğitimi

Troy Yurt Dışı Eğitimi

Troy Yurt Dışı Eğitimi
Troy Yurt Dışı Eğitimi Ataturk Haber
Bu içerik 67 kez okundu.

 

Troy International başta Amerika, Kanada, İrlanda, İngiltere, Avustralya olmak üzere Güney Afrika, Malta, İtalya, Almanya, Polonya, İsviçre, Fransa, İspanya, Macaristan gibi pek çok ülkede dil okulları, üniversiteler ve kolejlerle iş birliği içinde olarak hizmet sunmaktadır.

Troy International Work and Travel

Ülkemizde pek çok öğrenci tarafından merak edilen work and travel işleri ve dil eğitimi anlamında, son derece titiz ve ciddi bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir. Sektöre dahil oldukları zamandan bugüne dek edindikleri tecrübeyle yurt dışı eğitim danışmanlığı anlamında ilk sıralarda yer almış bir danışmanlık sistemidir. Yerli ve yabancı kariyer ve eğitim danışmanlık kadrolarıyla ve taşıdıkları kurumsal güveniyle beraber her yaştan bireyin en üst düzeyde yurt dışı eğitimlerini sürdürmesini amaçlarlar. Hem öğrencilerin hem de yetişkinlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak en uygun programlara yerleşebilmeleri adına çalışmalarını sürdürürler.

Work and Travel Programı Nedir?

Work and travel programı olarak ifade edilen program, Amerika Birleşik Devletleri tarafından sınırları resmi şekilde belirlenen ve desteklenen bir değişim programıdır. Şartları programa katılım için uygun olan üniversite öğrencilerinin yaz tatillerini Amerika Birleşik Devletleri’nde değerlendirmesine olanak sağlanır. Bu sayede öğrenciler; yaz tatillerini yurt dışında yaşama imkânı bulurken, dil öğrenimleri de desteklenir.

Work and Travel Programına Kimler Katılabilir?

Work and Travel Programına katılabilmek için gereken şart, öncelikle tam zamanlı üniversite öğrencisi yani lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olmaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi