Blazer Ceket Erkek

Erkek giyimi için mucize sayılan blazer erkek ceket hem klasik, hem de spor tarzda giyilebilecek bir ceket türüdür. En önemli özelliği dayanıklı kumaştan üretilmesi, metal düğmesi ya da cep kısımlarının üstünde arma olmasıdır. Kumaş yapısıyla rahat, omuz oturuşu serbest ve vücudu rahatça saran bir kesime sahiptir. Kıyafet tamamlayıcısı olarak, ister mevsimlik, ister ofis şıklığında zevkli bir tarz ve kombin oluşturmaktadır. Çeşitli etkinlikler ve resmi toplantılarda da kolaylıkla tercih edilmektedir. Spor ve şık olarak tabir edilen smart casual stiliyle gündüzden geceye uzanan her ortamda giyilebilmektedir.

Blazer Ceket Erkek
Blazer Ceket Erkek Ataturk Haber
Bu içerik 161 kez okundu.

 

Erkek giyimi için mucize sayılan blazer erkek ceket hem klasik, hem de spor tarzda giyilebilecek bir ceket türüdür. En önemli özelliği dayanıklı kumaştan üretilmesi, metal düğmesi ya da cep kısımlarının üstünde arma olmasıdır. Kumaş yapısıyla rahat, omuz oturuşu serbest ve vücudu rahatça saran bir kesime sahiptir. Kıyafet tamamlayıcısı olarak, ister mevsimlik, ister ofis şıklığında zevkli bir tarz ve kombin oluşturmaktadır. Çeşitli etkinlikler ve resmi toplantılarda da kolaylıkla tercih edilmektedir. Spor ve şık olarak tabir edilen smart casual stiliyle gündüzden geceye uzanan her ortamda giyilebilmektedir.

 

Blazer Ceket Renkleri

Lacivert ve gri, blazer erkek ceket için çok tercih edilen renklerdir. Ayrıca parlak, canlı renkler, bazı gökkuşağı renkler de tercih edilmektedir. Yeşil, kırmızı veya parlak çizgili olanlar genellikle bir kulüp veya takım üyeleri tarafından kullanılmaktadır.

 

Erkek Blazer Ceket Nasıl Giyilir?

Gri pantolon, lacivert blazer erkek ceket ile giyildiğinde mükemmel bir uyum gerçekleşmektedir. Klasik açık renk chino pantolon da iyi bir seçimdir. Resmi olmayan zamanlarda jean ile de giyilebilmektedir. Kırmızı, turuncu ya da yeşil gibi parlak, şaşırtıcı, cesur renk pantolonlarla da kombinlenebilmektedir. Blazer ceketin çok yönlülüğü göz önüne alınırsa, ayakkabıda da çeşitlilik tercih edilmektedir. Ayakkabı pantolonun resmiliğiyle uyduğunda çok hoş görünmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip erkek blazer ceket modelleri ile ilgili olarak https://www.coulfate.com/erkek-blazer-ceket-kombinleri adresine gidip bilgi ve hizmet alabilir, kendiniz ve sevdikleriniz için rahat ve keyifli alışveriş yapabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi