Turkcell Bilgi Bankası

TURKCELL, ağa olarak çok geniş bir kullanıcı adına platformuna sahiptir. Bu

Turkcell Bilgi Bankası
Turkcell Bilgi Bankası dogu
Bu içerik 147 kez okundu.

TURKCELL, ağa olarak çok geniş bir kullanıcı adına platformuna sahiptir. Bu nedenle TURKCELL bilgi bankası çok geniş bir platform olarak ifade edilebilir. Bu platformun genişliği ve verdiği hizmetler saymakla bitmez. Mesela birçok uygulama dijital operatör uygulamaları, salla kazan uygulamaları, hediye internet uygulamaları gibi uygulamaları bunun içinde bulabilirsiniz. TURKCELL bilgi bankası kullanıcı kitlesinin çok olmasından dolayı oldukça geniş bir kitleye sahiptir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri

TURKCELL kullanıcı kitlesinin fazla olmasından kaynaklı olarak müşteri hizmetleri sistemine oldukça geliştirmiştir. Öncelikle TURKCELL müşteri hizmetleri Numarası olarak hizmet alabileceğiniz ve yedi gün 24 saat 532 & 0532 532 00 00 numaraları üzerinden istediğiniz her dakika ve her saat istediğiniz her işlemi sorgulata bilir veya yaptırabilirsiniz. TURKCELL müşteri hizmetlerioldukça geniş hizmetler sunmaktadır. Bağlanma işlemi ise önce bir daha sonra sıfır tuşlamasını sağlayarak direk bağlanma işlemi ile kolaylıkla bağlana bilirsiniz

Turkcell Bedava İnternet

Çoğu platform gibi TURKCELL de bedava internet konusunda geniş hizmetler vermektedir. Mesela salla kazan ile TURKCELL bedava internet dijital operatör uygulamaları ile TURKCELL salla kazan internet kampanyası her hafta verilmektedir. Salla kazan ile yapılan kampanyalar birçok ücretsiz hediye sistemini sunmaktadır. Her hafta en az 1 GB hediye internet kazanma şansınız var. Aynı zamanda yani arama motoru ile TURKCELL bedava internet sistemini hediye olarak alabiliyorsunuz. Zeoco sitesinden bu kampanyaları takip edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi