Astropay nedir?

Astropay aslında kredi kartına çok benziyor. Tıpkı kredi kartları gibi 16 haneli. Ama bir farkı var o da online bir sanal kredi kart olması.

 Astropay nedir?
 Astropay nedir? Ataturk Haber
Bu içerik 100 kez okundu.


Astropay aslında kredi kartına çok benziyor. Tıpkı kredi kartları gibi 16 haneli. Ama bir farkı var o da online bir sanal kredi kart olması.  Kredi kartına benziyor dedik çünkü onun gibi kodları son kullanma tarihi ve güvenlik kodu bulunuyor. Ve Astropaytabii ki daha güvenilir. Çünkü ön ödemeli bir kart. Astropay’inizi satın almak isterseniz dilediğiniz miktarda seçip satın alabilirsiniz. Dolar ve Euro üzerinden satışları vardır.  Söylediğimiz gibi limit tamamen sizin elinizde! Astropay’in de bir son kullanma tarihi bulunuyor. Süresi 1 yıldır. Kullanırken dikkat edelim.
Astropay nasıl satın alınır?
Belirttiğim gibi Astropay gibi sanal bir kart! Tabii ki internet üzerinden satışı bulunuyor. Gözünüzde büyütmeyin çok kolaylıkla satın alabilirsiniz. astropaybayi.com ‘a giriş yaparak istediğiniz miktarda Astropay kartınızı satın alabilirsiniz.
Astropay nasıl kullanılır?
Astropay’i de tıpkı kredi kartınız gibi kullanacaksınız. Nasıl ki kredi kartınızla alışveriş yapmak istediğinizde üzerindeki kodları son kullanım tarihini ve güvenlik kodunu giriyorsanız Astropay’de de aynı bu işlemi gerçekleştireceksiniz. Eğer Astropay’inizin limitini tüketemediyseniz üzülmeyin bir başka alışverişinizde yeniden kullanabiliyorsunuz. Kartınızın bir son kullanma tarihi de var. 1 yıl boyunca kullanabiliyorsunuz. Son olarak bir uyarı yapmak istiyorum. Kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanız güvenliğiniz için önemli bir nokta.
Astropay neden kullanılır?
Astropaysadece Dolar ve Euro satışı bulunuyor. Türk lirası seçeneği olmayan alışverişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.Kartınızın kaybolma ve limit aşma gibi dertleriniz olmayacak.Bu noktada oldukça tercih edilebilen bir kart. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi