GTA 6 ne zaman çıkacak?

GTA 5'in ardından çıtayı oldukça yukarı çıkaran Rockstar Games'in uzun zamandır GTA 6 üzerinde çalıştığı biliniyor. Ancak ne oyunun çıkış tarihiyle ilgili net bir bilgi var; ne de oyunun belirginleşen özelliklerinden bahsetmek mümkün. Buna karşın oyunla ilgili sızıntılar da yok değil.

GTA 6 ne zaman çıkacak?
GTA 6 ne zaman çıkacak? hande
Bu içerik 187 kez okundu.

GTA 5'in ardından çıtayı oldukça yukarı çıkaran Rockstar Games'in uzun zamandır GTA 6 üzerinde çalıştığı biliniyor. Ancak ne oyunun çıkış tarihiyle ilgili net bir bilgi var; ne de oyunun belirginleşen özelliklerinden bahsetmek mümkün. Buna karşın oyunla ilgili sızıntılar da yok değil. Yapımcı şirket tarafından doğrulanmış olmasa da GTA'nın yeni oyununda yine bir şehir suçlusu olacağız; bu kez çetelere katılarak Vice City'de büyük bir uyuşturucu baronu olmaya çalışacağız.

GTA 6'nın satışa sunulacağı tarih netleşmiş değil; ancak 202 yılında karşımıza çıkması beklenen PlayStation 5 ve Xbox Scarlett konsollarıyla birlikte yeni oyunu karşımızda görebiliriz. Diğer bir deyişle bellek kısıtlamaları nedeniyle yeni GTA oyununu PS4 veya Xbox One X'lerde göremeyebiliriz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi