Kalekim Usta Kulübü’nden Tanıdık Usta Hizmeti

Kalekim Usta Kulübü, sektörde edinmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimini yine sektörün hizmetine sunuyor.

Kalekim Usta Kulübü’nden Tanıdık Usta Hizmeti
Kalekim Usta Kulübü’nden Tanıdık Usta Hizmeti Ataturk Haber
Bu içerik 59 kez okundu.

 

“Tanıdık Usta Sistemi” ile Geliştirme ve Uyum Kursu’ndan mezun olan MEB onaylı sertifikalı ustalarını profesyoneller ve son kullanıcılarla buluşturuyor.

Sertifikalı usta ile çalışmak isteyen profesyonel ve son kullanıcılar www.ustakulubu.com.tr web sitesi aracılığı ile sertifikalı usta talep edebiliyor.

Kalekim, ayrıca Pazarlama ve Satış İletişimi eğitimi verdiği ustaların yaptığı işlerde oluşabilecek uygulama hatalarına karşı 1 yıl boyunca garanti veriyor.

Garantili Usta hizmetimiz ise şimdilik sadece İstanbul’da uygulanıyor. Çok yakında bu sistemi tüm Türkiye’nin hizmetine sunacağız.

Kalekim, müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla önerdiği ustalar tarafından hayata geçirilen işin takibini de bizzat kendisi üstleniyor.

 

Dünden Bugüne Kalekim Usta Kulübü

Türkiye’nin ilk seramik üreticisi ve en önemli kuruluşlarından biri olan Çanakkale Kaleseramik Fabrikaları A.Ş bünyesinde 1966 yılında seramik yapıştırıcısı üretimine başlandı.

Yine aynı tarihte Türkiye’deki ilk seramik ustası semineri ve usta memnuniyet anketleri gerçekleştirildi.

1973 yılında şirketleştirilen seramik yapıştırıcısı üretiminin Kalekim adıyla faaliyetlerine başlamasının ardından, seramik ustaları aynı çatı altında toplanarak Kalekim Usta Kulübü’nün temelleri atıldı.

Seramik ustalarına, zaman içerisinde Boya, Sıva, Su ve Isı Yalıtım ustalarının da katılımı ile ustalarımızın yaptığı işlerin önemini ortaya çıkarmak, eğitim ve seminerler ile üye ustalarımızın mesleki bilgi ve becerilerini geliştirerek sektörün kalifiye eleman ihtiyacına katkıda bulunmak amacıyla 2001 yılında Kalekim Usta Kulübü kuruldu.

Fikir hakları Kalekim’in olan Kalekim Usta Kulübü, 50.000’e ulaşan üyesiyle, inşaat sektöründe faaliyet gösterdiği alanlarda ustalara en büyük yatırımları yapıyor ve bunun neticesinde profesyonellerin ve son kullanıcıların seramik, boya, sıva, ısı ve su yalıtımı işlerinde kulüp üyesi ustaları tercih etmesini sağlamayı da hedefliyor.

Kalekim Usta Kulübü’nü ayrıcalıklarından hemen faydalanarak yakından tanımak ve dilerseniz bu ayrıcalıklı kulübe dahil olmak isterseniz https://www.ustakulubu.com/ adresini ziyaret ederek detaylı bilgi edinmeniz mümkün.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi