Aşk Büyüsü'nü Açıklayan Medyum Saliha

Aşık olmakta zorlanan mantık evliliği yaparak sonrasında yaptığı evlilikten pişmanlık duynlar için yapılan aşk büyüsü ile kişiler hayatlarında aradıkları heyeanı bulabilmektedirler.

 Aşk Büyüsü'nü Açıklayan Medyum Saliha
 Aşk Büyüsü'nü Açıklayan Medyum Saliha hande
Bu içerik 573 kez okundu.

 


Aşık olmakta zorlanan mantık evliliği yaparak sonrasında yaptığı evlilikten pişmanlık duynlar için yapılan aşk büyüsü ile kişiler hayatlarında aradıkları heyeanı bulabilmektedirler.

 

Medyum Saliha hoca özellikle kendisini işe adamış kişilerin aşk konusund ciddi sıkıntılar yaşadığını belirterek bir çok danışanının aslında iş kolik olduğunu belirtmektedir. Kalıcı etkili Aşk büyüsü ile kişi sadece hedeflediği bir kişi için aşkı talep etmez. Bu büyü ile kişi aşkın kendisinin en doğru kişi ve en doğru şekilde bulmasını talep eder. Ancak kişinin zaten seviği ya da hoşlandığı birisi var ise aşk büyüsü ile Medyum Saliha hoşlanılan kişinin de danışana ilgi duymasını sağlamaktadır.

Aşk büyüsü yaparken dikkat edilmesi gerektiğini söyleyen medyum Saliha doğru bir ritüel takip edilmediği takdirde kişiye aşık olacak olan kişinin danışanın istediği ismin olmayabileceğini söylemektedir. Medyum hocanın sayfasında Papaz büyüsü açıklamasına da bakabilirsiniz. Bu yüzden aşk büyüsünda garantili sonuç almak isteyenler medyum Saliha hocadan yardım alabilirler.

Medyum Saliha Hocanın En Etkili Aşk Büyüleri Nelerdir?


Medyum Saliha hoca aşk büyüsünün tek bir tarifi olmadığını belirtmektedir. Saliha hoca her durum ve her kişi için kadim büyüleri kişiye özel tılsımlar ile birleştirerek yaptığını belirtmektedir.  Herkes tarafından bilinen aşk büyüleri arasında şirinlik büyüsü, güzellik büyüsü, karasevda büyüsü gibi çeşitlerin olduğunu belirtirken kendisinin ise her bir büyüyü eski ahit üzerinden çalışarak öğrendiğini söylemektedir. Aşk büyüsü için tarih yazan büyü tanımı kullanan medyum Saliha, tarihteki kral ve kraliçelerin bu büyü ile savaş başlatıp savaş bitirdiğini de belirtmektedir.

 

En etkili aşk büyüsü yöntemlerinin kişiy özel büyüler olduğunu belirtten medyum Saliha hoca, bu noktada karşı tarafa çirkin görünen bir kadın için sırf aşk büyüsü yapmanın etkili olmayacağını belirtmektedir. Özellikle kimi zamanlarda yapılan aşk büyüsü için karşı tarafın ailesine de tesir edecek büyüler tercih edilmesi gerektiğini söylemektedir. Bir danışanından örnek veren saliha hoca; kendisine gelen danışanının sadece adm tarafından değil aynı zamanda da adamın ailesi tarafından da beğenilmediğini söylemektedir. Böyle bir durumda Saliha hoca danışanı için hem aşk büyüsü hem de şirinlik büyüsü yaparak kadının aile üyelerine de hoş görünmesini sağlamıştır. Böylece danışan sevilen ve istenen bir gelin olarak evlenmiştir.

Danışanların aşk büyüsü talep ettiği isimler için kimi zaman resim kimi zaman ise karşı tarafa ait bir nesne talep eden Medyum Saliha hoca bu materyaller olmadan da büyü yapabileceğini belirtmektedir. Ancak aşk büyüsü direk olarak hedef kişiyi içermesi ve daha etkili olması için bu nesnelerin olmasının her zaman pozitif bir etkisinin olduğunu belirtmektedir.

Aşk Büyüsü için Sahip Olması Gereken Özellikler?


Aşk büyüsü için danışanın sahip olması gereken tek özelliğin aşkı aramak olduğunu belirten Medyum Saliha hoca bu durumdaki herkes için yardımcı olabileceğini söylemiştir. Aşk büyüsü için illa danışanın birisine aşık olmasının gerekmediğini söyleyen medyum Saliha hoca, aşkı arayan herkes benim sayemde bulacaktır diye belirtmektedir. Ancak kimi zaman aşk büyüsü için farklı durumlarda karşısına çıkan kişilerinde olduğunu belirten medyum Saliha hoca bu durumlarda ancak ve ancak kendisinin yardımcı olabileceğini belirtmektedir. Özellikle hem cinsinin kendisine aşık olmasını isteyen danışanlar için farklı bir aşk büyüsü uyguladığını belirten medyum Saliha hoca bu ilme ise sadece kendisinin sahip olduğunu belirtmektedir.

 

Aşk büyüsü için kendi hem cinsini hedef göstermenin aslında eskiden beri olan bir durum olduğunu söyleyen medyum Saliha hoca ancak bu gizli tılsımın herkes tarafından bilinmediğini de belirtmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi