Bakımda Bir Marka

Günümüzün getirileri sonucunda, bilgisayarlarımızın önemi ve hayatımızdaki konumu gittikçe daha da büyümeye başladı. Bugün gerek iş hayatımızda gerekse eğitim hayatımızda bilgisayarları hayatımıza almak zorunda kalıyoruz hatta zorunda bırakılıyoruz.

Bakımda Bir Marka
Bakımda Bir Marka Ataturk Haber
Bu içerik 76 kez okundu.

 

Günümüzün getirileri sonucunda, bilgisayarlarımızın önemi ve hayatımızdaki konumu gittikçe daha da büyümeye başladı. Bugün gerek iş hayatımızda gerekse eğitim hayatımızda bilgisayarları hayatımıza almak zorunda kalıyoruz hatta zorunda bırakılıyoruz. Eğitim ve dışında ise artık gaming bilgisayarlarının da gelişmesi, oyun dünyasının ardı ardına yaptıkları çekici atılımlarla şu ve ya bu sebeplerden bilgisayarlar ile haşır neşir durumdayız.

Masaüstü bilgisayarlarının aksine laptop tamiri oldukça zor ve hassas bir işlem gerektiriyor. Üstelik zaman geçtikçe yalnızca çıkan- arızalar için değil bilgisayarımızın sadece bakımı için bile laptop servis mekanları arıyoruz. Çünkü masaüstü bilgisayarlarının kasa açılımı oldukça kolay iken laptoplar da bir fan temizliği bile oldukça titizlik gerektiriyor.

Güvenilirliğin Zorluğu

Daha önce de belirttiğimiz gibi bugün alacağınız en iyi diz üstü bilgisayarın bile zamanla performans düşüklüğü yaşaması oldukça olası. Masaüstü bilgisayarlar anakart, ekran kartı gibi önemli parçalarını bir kutu içerisinde saklayabiliyor iken, diz üstü bilgisayarlar bu tip önemli parçalarını klavyenin hemen altındaki kasa da bulundurmakta. Bu da gerek toz gerekse sıvı maddelerin klavyeden geçip bilgisayarınızın hayati bölgelerine ulaşmasını kolaylaştırıyor.

Yalnızca bakım sırasında dahi bilgisayarınızı emanet ettiğiniz kişi ve kuruluşlar oldukça önemlidir. Çünkü laptop kasanız açılıp kapandığında içerisinden herhangi bir parça değiştiği takdir de hiç bir şey fark etmeme olasılığınız yüksek.

Güvenli Eller

Acerservisturkiye.com işinde önder ve yenilikçi. Bünyesinde bulundurdukları tamir odaları ile teslim ettiğiniz bilgisayarları en modern teknikler ve ürünlerle tamir ediliyor. Bugünlerde güvenilir bir Acer servisi bulmak oldukça zorken firma artık garanti süresi tükenmiş laptoplarınız için, fan bakımı, ekran kartı, anakart tamiri, şarj soketi ve USB girişi tamiri gibi birçok konuda yardımcı.

Öncü Bir Firma

Onlara emanet edeceğiniz bilgisayarınız dışında, Acer servis anılarınız için de oldukça hassas herhangi bir format atma ve ya hafıza silme konusu öncesinde uyarılıyorsunuz ve eğer gerekli dosyalarınız mevcut ise ekip eşliğinde bunların kurtarılması yönünde hizmet veriliyor. Üstelik tüm bu işler yapılırken her şeyi raporlayıp, kayıt altında tutuyorlar. Sizler de Türkiye'nin her yerinden bilgisayarınızı kargolayarak bu üstün hizmetten faydalanabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi