Yetkili Servis Dell teknik servis

Bir ABD markası olan Dell dünyada 180 ayrı ülkede satışı ve servis ağı olan bir firmadır. 1984 yılında kurulmuş olan firma özellikle dizüstü bilgisayarlar konusunda oldukça ileri teknoloji kullanan firmaların başında geliyor. Dell markasının ülkemizde de birçok noktada servisi bulunuyor.

Yetkili Servis Dell teknik servis
Yetkili Servis Dell teknik servis Ataturk Haber
Bu içerik 86 kez okundu.

 

Bir ABD markası olan Dell dünyada 180 ayrı ülkede satışı ve servis ağı olan bir firmadır. 1984 yılında kurulmuş olan firma özellikle dizüstü bilgisayarlar konusunda oldukça ileri teknoloji kullanan firmaların başında geliyor. Dell markasının ülkemizde de birçok noktada servisi bulunuyor. Firmanın yetki servis noktası ofislerin dışında www.dellservisiturkiye.com internet adresi üzerinden de müşterilerine hizmet ediyor. Dell teknik servis firmanın üretimini yaptığı bütün notebooklar ile laptoplar ile ilgili tamir işlemlerine bakıyor.

Müşteriler ana servis olarak hizmet veren firmaya hafta içi belirli saatler içerisinde ulaşabiliyor. Sabah 9 akşam 18 saatlerinde ulaşılabilen firma bu saatler haricinde de tamir işlemlerini sürdürüyor. Firmada çalışan tüm çalışanlar özellikle Dell markası üzerinde çalışmalar yapmış olan kişilerden oluşuyor. Dizüstü bilgisayarınızda oluşan arızaların öncelikle tespitini yapan Dell Türkiye ardından hızlı bir biçimde tamir işlemine bağlıyor.

Servis Noktaları

Servis noktasında diğer markalara göre müşterilerine oldukça fazla seçenek sunan marka arızası bulunan bilgisayarınızı kargoyla gönderdiğinizde de garanti kapsamında tamir etmektedir. Bu sayede bilgisayar tamiri için servis noktalarına direkt olarak gitmeniz gerekmiyor. Bu tamir gönderimlerinde firma hiçbir zaman kargo parası almıyor. Gönderilerinizi karşı taraf ödeyecek şekilde gönderiyorsunuz ve işlemler bittikten sonra laptop servis size yine kargo ücretini ödeyerek gönderiyor. Ayrıca garantisi bitmiş olan diz üstü bilgisayarlarınızın da gönderim ücretlerini yine firma karşılıyor.

Tamiri Yapılan Ürünler

Firma notebook veya laptop tamiri haricinde de Dell markasının ürünlerinin tamirini yapmaktadır. Her türlü Dell tabletinizi firmaya göndererek LCD ekranını değiştirtebilirsiniz. Ayrıca masaüstü bilgisayarların da monitör ve kasa tamirleri firma tarafından yapılabiliyor. Dell notebook servisi projeksiyon cihazlarının, Travelmate’lerin, Predatorların vetüm oyun ürünlerinin servis yetkilisi konumunda bulunmaktadır. Akıllı telefonları da tamir etmekte olan servis, telefonların gerek işletim sistemleri gerekse de dış aksamlarının tamiri de yine Dell Türkiye Servisi tarafından yapılmaktadır.

Garanti Dışı Tamirler

Ana kartlar, klavyeler, DVD yazıcılar, LCD ekran ve fan gibi birçok konuda tamir işlemi yapabilen firma tüm bu tamirleri garantili bir şekilde yapıyor. Garantisi bitmiş olan elektronik cihazlarınızın tamiri de uygun bir fiyata yapılabiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi