Başer Sağlık Meslek Lisesi ile Mutlu Yarınlara

Sağlık hizmetlerinin sağlanması sürecinde hekimler kadar yardımcı sağlık personellerine de ihtiyaç duyulması ve bu alanda personellerin iyi yetiştirilmesi sağlık hizmetlerinin doğru ve etkin bir şekilde yerine getirilmesi için oldukça önemlidir.

Başer Sağlık Meslek Lisesi ile Mutlu Yarınlara
Başer Sağlık Meslek Lisesi ile Mutlu Yarınlara Ataturk Haber
Bu içerik 88 kez okundu.

 

Sağlık hizmetlerinin sağlanması sürecinde hekimler kadar yardımcı sağlık personellerine de ihtiyaç duyulması ve bu alanda personellerin iyi yetiştirilmesi sağlık hizmetlerinin doğru ve etkin bir şekilde yerine getirilmesi için oldukça önemlidir. Bu anlamda yardımcı sağlık personelleri sağlık hizmetlerinin sağlanması konusunda kilit rol oynar. 2012-13 eğitim ve öğretim yılından bu yana yardımcı sağlık personelleri yetiştirmekle görevlendirilen Özel Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosuyla birlikte nitelikli ve mesleki yeterliliğe sahip, mesleğini seven ve sayan başarılı öğrencilerin kazandırılmasını amaçlıyor ve bu yönde çalışma ilkeleri benimsiyor.

Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Pratik bilgi ve nesnel uygulamalarla öğrencilerine meslek hayatına adım atmadan önce mesleki beceri ve deneyim kazandıran özel sağlık lisesi aktif öğrenme modeliyle birlikte tüm çalışma alanlarını sunuyor. Son iki sınıf öğrencileri belirlenen günlerinde staj uygulamasına tabi tutularak meslek hayatına hazırlanıyor. Öğrencilerinin akademik kariyerlerini en üst düzeyde gözeten ve lisans mezunu sağlık çalışanı olarak eğitimli ve deneyimli personeller olarak çalışmalarını hedefleyen Başer Sağlık Meslek, her şeyden önce mesleğini seven öğrenciler yetiştirmeyi ve sağlık alanında duyulan personel ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor.

Vizyon Politikası

Bu kurum öğrencilerinin öğrenme ve yetişme süreçlerinde uluslararası alanda faaliyet gösterebilen nitelikli bireyler olmalarını amaçlıyor. Öte yandan öğrencilerin yalnızca yükseköğretime ve mesleğe hazırlanmalarını değil, aynı zamanda onların sosyal, sanatsal, sportif, sağlıksal ve kültürel etkinliklerde başarılı bireyler olmalarını hedefliyor.

Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'ni Neden Tercih Etmelisin?

Öğrenci, aile ve okul üçgeninde sıkı iletişimin kurulduğu Başer Sağlık Meslek Koleji aynı zamanda öğrenciler için sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler konusunda son derece duyarlı bir eğitim kurumudur. Gerek öğrencilerin aktif öğrenmelerini sağlayan uygulama destekli eğitim modeli gerekse eğitim kadrosunun kolej, dershane ve sektörel alanda son derece uzman ve deneyim sahibi oluşu Başer Özel Koleji'ni tercih etmek için yalnızca birkaç neden olabilir. Aynı zamanda sektörel çapta ve akademik anlamda bilgilendirme, buluşma, gezi ve seminerlerin öğrencilerin mesleki, sosyal ve kişisel manada gelişmelerinin önünü açması, her öğrenciye rehberlik desteği sağlanması bu sağlık kurumunu her zaman ileriye taşıyan ve tercih edilmesini sağlayan en temel sebepler arasında yer alıyor. Bu kurumun olanak ve sağladığı avantajlar hakkında ayrıntılı bilgi için baseranadolusaglikmesleklisesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi