Ofisiniz Bizden

İş dünyasında firmalar kendilerini geliştirmek için sürekli yeni fikirler ve yeni gelişmeler peşinde koşmaktadır. Bu işleri yaparken enerjilerinin büyük bir bölümü, yeni bir ofis ayarlama, ofisi düzenleme, ofis malzemelerinin beğenilmesi ve satın alınması gibi işlere gitmektedir.

Ofisiniz Bizden
Ofisiniz Bizden tufant
Bu içerik 101 kez okundu.

Bu aynı zamanda büyük bir zaman israfına neden olmaktadır. Servcorp şirketi tüm sektörlere yardımcı olmaya ve onların ihtiyaçları olan ofisleri hazırlayarak hazır ofis hizmetleri sunmaya çalışıyor. Ülkemizde birçok firma için levent hazır ofis hizmetlerini en iyi sunan firmalar arasında yerlerini alıyorlar. Firma sizin ihtiyacınız olan ofisi tüm eşyaları ve alt yapı sistemi ile hazırlıyor, sizler sadece bilgisayarınızı getiriyor ve ofisi kullanmaya başlıyorsunuz.

Neden Hazır Ofis Tercih Etmeliyim?

Kendinize veya şirketinize yeni bir ofis kurmak istediğinizde, ofis kurulum masrafları ve aylık gider masrafları hesaplamalarını yapmalısınız. Ayrıca bu işleriniz için kendinize zaman ayırmanız gerekecektir. İş dünyasında zaman çok önemlidir. Bu nedenle zamanınız size kalsın ve size ofisinizi Servcorp şirketi hazırlasın. Hazır ofis levent lokasyonu firmanın ülkemizde hizmet verdiği en önemli noktalardan birisidir. Sizler Servcorp şirketi ile iletişime geçiyor, aradığınız ofis şartlarını belirtiyorsunuz ve onlar size ihtiyacınız olan ofisi, masası, sandalyesi, interneti, çay makinesi gibi tüm ekipmanları ile eksiksiz olarak teslim ediyor. İşte bunun için hazır ofis uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Prestijinizi Artırın

Hazır ofis uygulaması ile şirketinizin prestijini artırabilirsiniz. Firmanın hizmet lokasyonları dünyanın farklı ülkelerinde büyük ticaret merkezlerinde bulunmaktadır. Sizde ülkemizdeki önemli ticaret merkezlerinde bir ofise sahip olabilirsiniz. Şirketiniz için iletişim adresi bu ofisler kullanılacağı için müşterileriniz ve rakipleriniz gözündeki prestijiniz sürekli yükselecektir. Bir ofisi sıfırdan kurmak ve kullanılabilir duruma getirmek oldukça zor işlerdendir. Sizlerde şirketinizi kısa sürede büyütmek istiyorsanız ve tamamen işinize odaklanmaya çalışıyorsanız, ofis işlemleri ile uğraşmayın sizin yerinize Servcorp şirketi uğraşsın.

Sanal Ofisler

Bazı şahıs şirketleri, tek çalışanlı olabilmekte ya da diğer şirketler sürekli olarak piyasada olmak zorunda olduklarından ofiste geçirecek zamanları bulunmamaktadır. Ancak şirketlerinin bir adresi ve gelecek olan kargoların teslim alınabileceği bir yerin olması gerekiyor. Diğer bir konuda müşteriler iş yaptıkları şirketlerin adreslerini ve telefon numaralarını bilmek isterler. Şirket telefonu olarak cep telefonu verildiğinde müşteri temkinli davranmaktadır. Servcorp şirketinin hizmetleri arasında yer alan levent sanal ofis lokasyonunda sizlerde kendinize bir ofis seçebilirsiniz. Böylece size gelen kargolarınız kaybolmamış, şirketinize ait sabit bir telefon hattı olmuş olacaktır. Sabit telefonunuzu santral yönlendirmesi ile cep telefonunuza yönlendirebilir ve tüm çağrılara cevap verebilirsiniz.

Servcorp Hizmetleri

Sevrcorp şirketi Avustralya merkezli olarak 1978 yılında kurulmuş ve kısa sürede dünya geneline hizmet vermeye başlamıştır. Dünya genelinde en iyi çalışma alanları çözümleri oluşturabilmek için 23 farklı ülkenin 54 farklı şehrinde bulunan farklı ticaret merkezlerinde hazır ofis hizmetleri sunmaktadır. Ülkemizde de İstanbul Şişli Levent bölgesinde bulunan Tekfen Tower ticaret merkezinde hizmet vermektedir. Tüm işletmelere, sanal ofisler, hazır ofisler, toplantı ve konferans salonları gibi çalışma alanları oluşturma hizmetleri veriyor.

Bilgi Teknolojileri Hizmetleri

Gelişmiş teknoloji yapılarını yakından takip eden ve yeni sistemler geliştirmeye çalışan Servcorp şirketi, tüm sektörlerde yer alan işletmeler için BT destek hizmetleri sunmaktadır. İşletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak olan BT paketlerinin şirketi uyumu sağlanıyor ve işletmenin sistemlerinin sorunsuz olarak çalışması sağlanmış oluyor. İşletme yapılarına göre basit bir ağ sisteminden en karmaşık ağ sistemlerine kadar tüm teknik destek hizmetlerini uzman personelleri ile vererek güvenli işlemlerin yapılmasını sağlıyorlar. İşletmelerin acil ihtiyaçları için BT desteğine ihtiyaç duyduklarında, günlük geri dönüşler yaparak her türlü alt yapı ve bakım desteklerini veriyorlar.

Çağrı Yönlendirme Hizmetleri

İş dünyasında hiçbir işveren önemli telefon görüşmelerini kaçırmak istemez. Bunun için en iyi teknolojileri kullanmak ister. Servcorp çağır yönlendirme teknoloji hizmetleri sayesinde 7/24 tüm aramaların size ulaşması sağlanabiliyor. Gelen tüm çağrıları farklı telefonlara yönlendirme yapılabilmekte ve yönlendirme ayarlarını uzaktan yapabilmektesiniz. Gelen tüm aramalar iki farklı dilde cevaplanacak ve mesai saatleri dışında da arama önemine göre size aramalar yönlendirilecektir. Pazarlama işlerinde başarılı olabilmeniz için kartvizitinizde sabit bir numaranın bulunması önemlidir. Servcorp şirketinin çağrı yönlendirme hizmeti sayesinde sabit bir numaraya sahip olabilir ve tüm aramalar anında cep telefonunuza yönlendirilebilir. Bu sayede müşterilerinizin güvenini kazanmış ve prestijinizi artırmış olursunuz.

Toplantı Odaları

Servcorp şirketi hizmet verdiği tüm ülkelerde, son teknoloji konferans salonlarına sahiptir. Müşterileriniz ile konforlu bir ortamda toplantı yapmak, toplantı ve konferans boyunca konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabilmek için bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Yapacağınız iş görüşmeleri, üst düzey toplantılar, müşteri ürün tanıtım toplantıları gibi tüm ihtiyaçlarınız için gereksinim hissettiğiniz toplantı salonlarını size Servcorp ayarlamaktadır. Şirketin vermiş olduğu hizmetler içerisinde toplantı öncesi ve sonrası için çeşitli ikram hizmetleri de bulunuyor. Tüm hizmetlerini profesyonel olarak hazırlanmış bir toplantı salonu hazırlayarak sizlere sunmaktadır. Toplantı salonlarında sınırsız internet erişimi, video konferans sistemleri, tüm ihtiyaçlar için profesyonel destek ekibi bulunmaktadır.

Türkiye Hazır Ofis

Servcorp şirketi ülkemizde vermiş olduğu hazır ofis hizmetlerinde iki lokasyon kullanmaktadır. Bunlardan birisi İstanbul Şişli Levent bölgesindeki Tekfen Kulesi, diğeri ise İstanbul Nişantaşı bölgesi Louis Vuitton Orjin binasıdır. Sizlerde bu binalarda şirketiniz için bir ofisinizin olmasını istiyorsanız, Servcorp ile görüşmeler yaparak, hazır ofis uygulamasından faydalanabilirsiniz. Buralarda olacak bir ofis şirketinizin itibarını artıracak, sektörünüzdeki yeriniz daha sağlam olacaktır.

Servis Hizmeti

Servcorp servis hizmeti çözümleri sayesinde, profesyonel ve farklı bir imaj oluşturabilir ve kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Servcorp ofis seçenekleri paketleri içerisinde sizlere, daha esnek şartlar sunmakta ve işlerinizi daha rahat büyütebileceğiniz güvenli ortamlar oluşturmaktadır. Hazır ofis uygulamalarında 5 yıldızlı tasarımlar, BT alt yapı destekleri ile prestijli bir çalışma ortamı oluşturmaktadır. Kiralama seçeneklerini değerlendirerek, yarı zamanlı ya da tam zamanlı ofis kullanımı yapabilir, tüm bilgi teknolojileri alt yapı sistemlerini kullanabilirsiniz. Şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde ofis çözümlerini Servcorp sayesinde bulabilirsiniz.

Sanal Ofis Çözümleri

Şirketleri gereksiz ve sürekli masraflardan kurtarmak, fiziksel ofis gereksinimini karşılamak için sanal ofis çözümlerini değerlendirebilirsiniz. Servcop şirketi dünyanın farklı noktalarında birçok şirkete sanal ofis hizmeti vererek şirketlerin gelişmesini ve varlıklarını korumalarını sağlamaktadır. Sanal ofis hizmetleri için Servcorp şirketi ile belirli süreli esnek ofis hizmetleri sözleşmeleri yapabilirsiniz. Sözleşmelerinizi aylık – aylık yapabilme fırsatı sizlere sunulmaktadır. Bu uygulama ile yüksek ofis masraflarından personel maliyetlerinden kaçınmış olabileceksiniz. Sanal ofis uygulamasını şirketinizi ihtiyaç duyduğu anda kiralama yapabilirsiniz. Servcorp sanal ofis uygulaması, şirketinizin idari ayrıntılarını en iyi şekilde yönetmek ve yönetim maliyetlerini düşürmek için oluşturulan bir çözümdür.

Sanal Ofis Paketleri

Sanal ofis paketleri sayesinde prestijli bir iş adresine, sabit bir telefon numarasına ve işlerinizi yönlendiren bir resepsiyon görevlisine sahip olursunuz. Servcorp tüm hizmetlerinde güçlü alt yapı sistemini kullanmaktadır. Firmanın sunmuş olduğu sanal ofis paketleri içerisinde, adres paketi, iletişim paketi, üyelik paketi seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca ihtiyacın oldukça kullan ve kullandığın kadar öde seçenekleri ile avantajlı hizmetler sunuyorlar.

levent hazır ofis Hazır ofis levent levent sanal ofis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi