Büro Mobilyalarının Doğru Adresi: Özel Metal Büro Mobilya

Günümüzde artan gökdelenler ve büro sayısı ile sektördeki açığı kapatmak için oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadırlar.

Büro Mobilyalarının Doğru Adresi: Özel Metal Büro Mobilya
Büro Mobilyalarının Doğru Adresi: Özel Metal Büro Mobilya tufant
Bu içerik 93 kez okundu.

 

Özel Metal Büro Mobilya şirketi, 1965 yılında Rafet Gökçe tarafından kurulmuş ve günümüzde üretimine son hızla devam etmektedir. Büro ve ofis mobilyaları üreten şirket, sektörde elli dördüncü yılındadır. Elli dört yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile yollarına devam etmekte olan şirket, alanında pek çok uzman kişiyi de bünyesine katmıştır.

Şirket yurt içinde üretim sağlarken, yurt dışından ithal ettiği ürünlerin de satış sorumluluğunu yapmaktadır. 2000 metrekare fabrikalarında yaptıkları ürünlerin sergilendiği showroomları ve web siteleri bulunmaktadır. Hizmetlerine hız kesmeden devam eden şirketin en hassas olduğu nokta müşteri memnuniyetidir. Müşterilerin ihtiyaçlarını dinleyen, anlayan ve çözüm üretmek için canla başla çalışan firma, sektörde öncü kuruluşların arasına girmiştir.

Günümüzde artan gökdelenler ve büro sayısı ile sektördeki açığı kapatmak için oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadırlar. Tek tip üretim yerine müşterilerinin istekleriyle mobilyalarına yön veren Özel Metal Büro Mobilya şirketi, müşterilerini memnun etmek istiyor. Bu yüzden sadece mobilyaları üretmek ve satmak ile kalmıyor, aynı zamanda da mobilyaların teslimini, kurulumunu, montajını yapıyor ve teknik destek ekibi sağlıyor.

Üretilen ve Satılan Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazesine her gün yenisini ekleyen firmanın ürün yelpazesi saymakla bitmiyor. Makam ofisleri, yönetici ofisleri, müdür ofisleri için ürettiği mobilyalar dışında, çoklu çalışma masası olan workstationlar, toplantı masaları ve bankolar da üretiyor.

Firma son teknoloji ile yönetici koltukları, şef koltukları, fileli koltuklar, grammer ofis koltukları, çalışma koltukları, toplantı koltukları, misafir koltukları, bekleme koltukları, tabureler, konferans koltukları, sinema koltukları üretiyor, satıyor ve kurulumunda destek oluyor. Arkanızda sürekli desteğini hissettiğiniz bir teknik ekip ile çalışmanın faydalarını bilen işletme, herhangi bir arıza durumunda müdahale etmek için oldukça atik davranıyor.

Müşterileri mutlu etmek, devamlı müşteri sağlayan bir noktadır. Müşterilerinin nelerden hoşlanabileceğini tahmin ederek tasarım örnekleriyle onların kalbini fethetmek tasarım işiyle uğraşanların en önemli noktasıdır. Yapılan tasarımın rahatlığı, yeniliği ve kimsede olmaması tercih edilme sebepleri arasında gösteriliyor. Pek çok tanınmış şirket tarafından tercih edilen Özel Metal Büro Mobilyaları, sektörde güvenilirliğini kanıtlamış durumda. Belediyeler, özel hastaneler, bankalar, holdingler, müzeler, telekominikasyon şirketleri, grup yapıları, emniyet müdürlükleri, fabrikalar, kimyacılar ile ortak çalışmalar sürdürmüş, buralara büro sandalyesi, ofis koltuğu, yönetici mobilyası, bekleme sandalyesi, çalışma masası gibi ürünler üretmiş, tedarik etmiş ve kurulumunu sağlamıştır.

Fileli Koltukların Sağlık İçin Önemi

Fileli ofis koltukları, insanların son dönemde gözdesi haline gelmiş durumda. Çalışanlar ve yöneticiler, fileli koltukları rahatlığından ve sağlık için yararlı olmasından dolayı tercih ediyorlar. Fileli koltukların sırt dayandığı kısım, esnek bir filenin gerilmesiyle oluşturuluyor. Bu gerilmiş fileye oturanlar yaslandığında vücutları olması gereken şekli aldığı için, omurga rahatlıyor. Ofiste bilgisayar başında saatler geçiren insanların, sırt ağrıları çektikleri bilinmektedir. Bu yüzden fileli sandalye tercih eden çalışanların sırt ağrısı çekmediği biliniyor. Pek çok çeşit ve renkte üretilebilen fileli ofis koltuklarının, oturma alanlarının oldukça rahat olmasına gözen gösteriliyor.

Koltuk Modeli 5110

Fileli koltuk modellerinden bahsetmek gerekirse, 5110 kodlu koltuk, turuncu ve siyahın müthiş uyumunu bünyesinde taşıyor. Sırt kısmına turuncu file yerleştirilen koltuğun oturma kısmı ve kol koyma yerleri siyah renkten tercih edilmiş. Koltuğun geri kalanında oldukça sağlam, güçlü metaller kullanılmış ve ürünün ömrünü uzatmak amaçlanmıştır. Beş adet tekerlek ile desteklenmiş koltukta, dışı metal renkli siyah tekerlekler kullanılmıştır.

Koltuk Modeli 5320

Bu fileli koltuk modelinde, oldukça iddialı mavi renk kullanılmıştır. Rengin beyaz ile uyumu sağlanmıştır. Sırt kısmında mavi file ve oturma kısmında mavi sünger kullanılmıştır. Koltuğun tamamının etrafı beyaz şeritler ile çevrelenmiştir. Koltuğun kol konulacak yerinden tekerleklerine kadar geri kalan her yeri beyazdır.

Koltuk Modeli 5160

Fileli bir başka koltuk modeli olan istenen renkte üretilmektedir. Turuncu örneğinde görüldüğü gibi, siyah ile uyumludur. Koltukta siyah renkler, file kısmında, kol koyma kısmında ve tekerlek kısmında kullanılmıştır. Oturma kısmı ve genel iskelet turuncu dayanıklı metalden üretilmiştir.

Gramer Koltuklar

İstenen her renkte üretilen grammer koltuklar, Türk standartlarına uygunluk belgesi taşımaktadır. Şık görüntülerinin yanı sıra rahatlıkları da çokça tercih edilmelerini sağlamaktadır. Toplantı salonları ve misafir koltuklarını da odanın bütünüyle uyumlu hale getiren firma, genelde malzemelerini odanın dekorasyonuna uygun seçtiği, sandalyeler üretiyor. Diğer ofis koltuklarının aksine, gramer koltuklar dilendiği takdirde sabit dilendiği takdirde tekerlekli olarak üretilebilmektedir.

Çalışma Koltukları

Çalışma koltukları hakkında da oldukça fazla ürünü olan firma, ofis işinde çalışan insanların rahat etmesi için pek çok testten geçirdiği koltuklar üretiyor. Ürettiği koltukların standartlara uygun olmasını önemsiyor. Sırt kısmı oturma tabanıyla birleşik ya da ayrı modelleri de bünyesinde barındırıyor.

Bekleme Sandalyeleri ve Konferans Koltukları

Tekli, ikili ve üçlü bekleme sandalyeleri üreten firmada pek çok bekleme koltuğu çeşidi mevcut. Dilediğiniz renkte, plastik tasarımlar yapabiliyor, firmanıza gelen misafirlerinizin rahatını önemsiyor. İkili bitişik koltuklar ve aralarında sehpa bulunan koltuklar da üretiyor. Ürünlerinde geniş renk kartelası kullanan firma, müşterilerinin gözlerine ve zevklerine hitap edebilmek için çok farklı tasarımlar da üretmekte. Fileli ve sünger koltuk seçeneği de olan firma, müşterilerinizi sizin kadar önemsediğini rahat koltuklar tasarlayarak hissettiriyor.

Konferans ve sinema koltuklarının da üretimini yapan mobilya şirketi, genel itibariyle bakıldığında, ofisler için pek çok yararlı ürün üretmekte ve pazara sunmaktadır. Ofislerde bulunan, bekleme sandalyelerinin dışında ofis kanepeleri de mevcut. Pek çok sandalye üreten firmanın, kafeler için de sandalye ve masa üretimi mevcut. Beğenilen sandalyeye göre üretime geçebiliyorlar. Renk ve tarz konusunda sınırı olmayan firmanın tek amacı müşterilerine kendisini sevdirmek ve sektörün lideri konumuna gelmektir.

Ofis kanepeleri, daha ağır misafirlerin daha rahat ettirilebilmesi için üretilmekte ve satılmaktadır. Üretilen bu ofis kanepeleri, müşterinin tarzına, zevkine ve rahatlık anlayışına göre şekillenip, farklılaşabiliyor. Daha klasik havaya sahip ofislere daha koyu ve ciddi renklerde tasarımlar yapılıyorken, daha eğlenceli ve renkli ofislerde modern havadan esinlenerek, tasarım harikaları yaratabiliyorlar.

Uzman ve Yönetici Ortak Paydası

Uzman ekip ve yöneticilerin ortak çalışması ile günden güne yeni tasarımları inceliyorlar, fuarlara katılıp yenilikçi fikirler ediniyorlar. Avrupa, Amerika kıtasındaki gelişmeleri yakından takip eden çalışanları sayesinde, yeniliklere kolayca adapte olabiliyorlar. Çizginin dışına çıkmamayı tercih eden diğer mobilya firmaları gibi değil, farklı çizgilerden gitmenin de eğlenceli ve yaratıcı olabileceğinin farkındalar. Sitelerinde pek çok ürünün incelemesi mevcut iken aynı zamanda sizlere nasıl sandalye seçmeniz gerektiği hakkında bilgiler sunan yazılarını paylaştıkları blogları da var.

Politika

Kalitenin asla tesadüf eseri olmadığını bilen firma, kalitesinden ödün vermeden işlerini yapmaya devam ediyor. Çevreye duyarlı ve tüketici haklarına oldukça duyarlı olan firma, kalitesini geliştirerek insanlara gelecekte de değişen teknolojiler ile birlikte yardımcı olmayı planlıyor. Teknolojik çağa ayak uydurmak için çok iyi çalışan ekibe sahip olan Özel Metal Büro Mobilyaları, sektördeki açığı görerek boşluğu doldurmayı amaçlıyor.

 

ofis mobilyaları çalışma masası ofis koltukları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi